Autoškola Zdeněk Dvořák - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Zdeněk Dvořák

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zdeněk Dvořák < <

Pan Dvořák byl po celou dobu v naprostém klidu, to se musi nechat. Vůbec se nerozčiloval. Na druhou stranu, když si uprostřed křižovatky, ze které mám jako začátečník strach, luští křížovku, tak mi to na klidu moc nepřidává. Zpětná vazba veskrze žádná, na co jsem se vyloženě nezeptal, to mi neřekl - v autě ticho jako v hrobě. Nenadával, ale ani nechválil. Když jsem brzo pustil spojku, tak konstatoval, že tam mohla být ještě dýl, když jsem to udělal dobře, nepochválil. Litovel bych projel i poslepu, ale např. po Náměstí Hrdinů, nebo kdekoli jinde, kde jede tramvaj jsem jel všeho všudy jednou. Ani po měsících autoškoly jsem se necítil na řízení připraven.
Jinak je ale pan Dvořák milý, přístupoval ke mě s respektem, ne jako k nějakému děcku, čehož si velmi vážím. Nikdy neřekl, že jsem strašný řidič, i když si to určitě musel myslet, já si to myslím taky. On toho ale obecně moc nenamluví a celkově to má tak jaksi na háku.

S paní Najmanovou jsem měl jen první dvě jízdy a ty byly super. Povídali jsme si celou cestu. O jízdě i o životě, zkrátka celou dobu jsem věděl, že jsme v tom autě dva. Kdežto o panu Dvořákovi jsem často několik kilometrů ani nevěděl. U zkoušky se ale snažil pomáhat, to zase jo.
vloženo: 3. prosince 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu jsem dělal až v 27 letech. Chtěl jsem někoho, kdo se ke mě bude chovat tak, jak se vnímám. Pan Dvořák tyto mé nároky splnil, zároveň mě velmi trpělivě připravil na řidičskou dráhu.
Pokud jsem něco udělal špatně, tak řekl klidným hlasem "to by se komisaři nelíbilo", nebo "zkuste to jinak". Respektoval, že jsem začátečník.
Vždy jsme se domluvili na termínech, aby to vyhovovalo nám oběma. Na jízdy jsem se vždy věšil.
Vřele doporučuji.
Ondra T.
vloženo: 18. června 2016
vložil: Ondra T. , emailová adresa nezveřejněna

Vynikající a individuální přístup, precizní příprava, jednoznačně doporučuji!!!
vloženo: 2. prosince 2014

Do této autoškoly jsem přestoupila z jiné autoškoly, která nestála za nic. Autoškolu jsem absolvovala se skvělou a úžasnou učitelkou paní Najmanovou , které bych tímto chtěla moc poděkovat za vše co pro mě udělala , bez ní bych to nikdy nezvládla. Tuto autoškolu vřele doporučuji všem. Jen mě mrzí, že jsem s paní Najmanovou neabsolvovala celou autoškolu od začátku, mohla jsem si udělat autoškolu v klidu a pohodě a ne ve stresu. Proto bych všem doporučovala, aby při výběru autoškoly pořádně přemýšleli, aby nedopadli jako já - tím myslím svou první autoškolu.

vloženo: 12. listopadu 2010
vložil: Kalačová Lenka, emailová adresa nezveřejněna

spokojenost
vloženo: 5. února 2010