Autoškola DEKRA - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly DEKRA

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola DEKRA < <

Zdravím Vás všechny,
Autoškolu Dekra,bych doporučila každému,kdo se chce opravdu naučit,jak se má chovat při řízení vozidla na pozemních komunikacích,nejenom na uzemí ČR,ale i v zahraničí.Take se naučí být zodpovědní,jak sám za sebe,tak i za okolí,bude se chovat,tak,aby co nejmene narušoval dopravu na komunikacích.Naučí se tam Defenzivní jízdu,což znamená :
Kde se řidiči učí, jak se do krizové situace pokud možno vůbec nedostat. Hlavním úkolem je přimět účastníka silničního provozu k zamyšlení nad problémy silničního provozu, uvědomění si problému nebezpečí při řízení motorového vozidla a přizpůsobení svého chování.
KOukněte na stránky a uvidíte. Přeji hezky den. SG
vloženo: 21. září 2012
vložil: SG, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 8. června 2010
vložil: Veronika,

Autoškolu Eduko bych doporučila každému,kdo se chce úspěšně složit zkoušky a hlavně se u zkušebních jízd pobavit s přátelskými lektory,kteří srší vtipem i ve chvílých, kdy by vás ostatní chtěli za neschopnost zabít.
vloženo: 7. ledna 2010

Pokud máte s autoškolou DEKRA osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola DEKRA < <

Autoškola DEKRA - navigace