Autoškola Eisner - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Eisner

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Eisner < <

Zdravím :-)
Přešla jsem z AŠ z Prahy do AŠ pana Eisnera,po zkušenostech z Prahy jsem myslela,že je semnou konec a vše vzdám,že jsem marná.
Pan Eisner má nervíky ze zlata podotýkám komisař p.Podařil jakbysme..
Aš pana Eisnera mohu jen doporučit a pak po složení závěrečky se už jen pořádně vyjezdit atˇ sám nebo s někým,pro mě je lepší jezdit sama.

vloženo: 28. února 2019
vložil: Eva Bartošová,

S autoškolou pana Eisnera jsem byla velmi spokojena. Výklad teorie byl velmi podrobný. Kdykoliv jsem se na něco zeptala a to dokonce i vícekrát jak v teorii tak při jízdě, tak pan Eisner ochotně znova a znova odpovídal a vysvětloval a to stylem aniž by si člověk připadal jako hlupák. Jeho lidský přístup a trpělivost, by měl mít každý člověk, který se vydá na cestu učit ostatní. Jen díky panu instruktorovi se nebojím řídit i když řídím s respektem. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho pracovních i osobních úspěchů :) Marie Dvořáková.
vloženo: 10. března 2016
vložil: Marie Dvořáková, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu pana Eisnera mohu jen doporučit. Nemohu sice srovnávat s jinou autoškolou, neboť člověk obvykle dělá jedinou za život. Ale musím pochválit jeho osobní přístup k žákovi, ochotu a snahu připravit k závěrečné zkoušce. Jako velkou výhodu bych vypíchnul - že pan Eisner udělá velmi podrobný výklad k silničnímu zákonu v rámci teoretické přípravy kterou dělá poctivě. Rozhodně to je člověk, který se vám bude kvalitně věnovat a jeho kurz Vám něco dá.

M.Sládek, Neratovice
vloženo: 6. června 2014
vložil: jméno nezveřejněno,

autoskola je vybvorna a casove se prizpusobi i tem,kteri chodi do prace.vyuka super....a na zkousky dokonale pripraven:-) Velmi doporucuji
vloženo: 18. července 2011
vložil: Pavla Fitzova,

NEDOPORUČUJI TUTO AUTOŠKOLU
vloženo: 15. ledna 2011
vložil: Martina, emailová adresa nezveřejněna

V zásadě jsem byla spokojená. Pan Eisner má bohužel dost žáků, takže mi trvalo docela dlouho autoškolu "dochodit" (za to si ale částečně mohu sama, sama mám méně času, ono kdo ne). Raději bych předem přípravu a pak až samotnou jízdu. Ještě jsem ani neuměla pravidla a už jsem seděla v autě, což mi přišlo trochu zvláštní. Taktéž jsme málo parkovali, ale to by zrovna mě nenaučili asi nikde :D. Jsem velmi ráda, že se mnou pan Eisner měl dost trpělivosti.
vloženo: 6. ledna 2011

celkově jsem byl nespokojen!!!
vloženo: 14. srpna 2010
vložil: M.K., emailová adresa nezveřejněna

Byla jsem velmy nespokojena!!!!!
vloženo: 27. července 2010
vložil: Jiřina,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Jen pro upřesnění - ve své autoškole jsem s žádnou paní či slečnou Jiřinou nikdy nejezdil! Je však možné, že se paní, či slečna Jiřina nejmenuje Jiřina a pak je škoda, že neuvádí své skutečné jméno, abych se mohl ze špatného hodnocení poučit.

Pokud máte s autoškolou Eisner osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Eisner < <

Autoškola Eisner - navigace