Autoškola Elite - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Elite

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Elite < <

Opravdu nejlepší autoškola, kterou jsem si mohla vybrat. Skvělé jednání, super učitelé, jsou strašně příjemní a hodní. Je super, že tam nejsou normální teorie, jak u ostatních škol, učí vás během jízd, kde se toho spoustu naučíte, a když nevíte úplně bez problému se zeptáte a oni vám rádi poradí. Na zkoušku vás připraví suprově. Jsem velmi ráda, že jsem si vybrala tuto autoškolu.
vloženo: 17. dubna 2024
vložil: Nikol, emailová adresa nezveřejněna

Profesionální přístup, rychlá bezproblémová domluva, přátelští učitele.
vloženo: 7. listopadu 2023
vložil: Karolína , emailová adresa nezveřejněna

Úžasní, přátelští učitelé. Vše šlo jednoduše domluvit. Jednoduché a jasné vysvětlení pravidel silničního provozu. Pokud se skutečně chcete něco naučit, tak doporučuji.
vloženo: 1. června 2022
vložil: Ondřej Dostál, emailová adresa nezveřejněna

Jedním slovem perfektní
vloženo: 19. srpna 2021
vložil: Ondřej ,

Skvělá autoškola úžasní učitelé kteří vás opravu naučí a připraví ke zkouškám. Za mě velká spokojenost a určitě autoškolu doporučím svým známým.
vloženo: 23. července 2021
vložil: Pavel,

Skvělý a odborný přístup. Super domluva, skvělá cena. Můžu jen doporučit.
vloženo: 23. července 2021
vložil: Marie,

Celkové hodnocení kurzu je na výborne úrovni a mužu jen doporučit každému který zamíří právě sem. V Autoškole jsou velmi příjemní a profesionální učitele.
Na všem se dá domluvit bez problému, mnoho svých přátel sem doporučil a nemůžou si stěžovat.
vloženo: 22. července 2021
vložil: Jakub,

&#128077;
vloženo: 22. července 2021