Autoškola Esox - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Esox

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Esox < <

Volila jsem tuto AŠ vzhledem k její lokalitě blízko mého bydliště a ceny, která je v porovnání s jinými velmi levná. Na zkoušky jsem byla dobře připravena i přes to, jaká situace letos je. Že jsem je opakovala byla má chyba, má nerozvážnost. Učitel mi na všechny mé dotazy byl schopný odpovědět a v případě následného nepochopení se mi to snažil vysvětlit jinak. V níže napsané recenzi je, že nebyl schopný odpovědět na otázku kam si najet do křižovatek. Opakovaně mi na tuto otázku bylo zodpovězeno “do výhledu” a z pruhu do pruhu jsem přejížděla málokdy, protože AŠ je pomalejší vozidlo a jezdí prostě vpravo i na víceproudové silnici. S celkovým přístupem a komunikací jsem byla spokojena. Úroveň vozového parku je velmi dobrá. Oceňuji trpělivost učitele. Doplácela jsem si jízdy navíc, ale byla to spíš chyba toho, že jsem třeba přes měsíc po nezdařené zkoušce nebyla za volantem, když vláda zavřela AŠ a termíny byly plné z důvodu počtu žáků.
vloženo: 23. prosince 2020

Tato autoškola mne naprosto nevyhovuje, učitel moc nenaučí. Přijde mi, že počítá s tím, že už umíte řídit. Spoustu věcí jsem se od něj nedozvěděla a pak dělala chyby, za které Vás pěkně spraží. Dozvěděla jsem se, že je u něj spoustu žáků, kteří si musí připlácet hodně jíst navíc. To už o něčem svědčí. Na otázku, kam si přesně mám najíždět v křižovatce, mi bylo odpovězeno, že situace je pokaždé jiná a nebylo mi odpovězeno. V případě přejíždění z pruhu do pruhu jsem dle učitele měla zrychlit a narvat se před jiné auto. Přitom ostatní řidiče nesmíte ohrozit ani omezit. Pokud bych si mohla znovu vybrat, zvolím jinou atoškolu. Je sice jedna z levnějších,ale pak si stejně doplácíte jízdy navíc.
vloženo: 3. června 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Protože vše je vždy o lidech, na začátku musím především ocenit jejich přístup a hlavně instruktorku praktického výcviku paní Simonu Hartlovou, její lidský a vtipný přístup k jízdám, nejen že mně naučil ovládat vůz dostatečně k úspěšnému zvládnutí zkoušky na první pokus, ale navíc mi jedinečným způsobem komunikace vložila, už napořád, do hlavy nebezpečně svůdnou myšlenku, že řízení vozu je sice zodpovědná a na pozornost náročná ale zároveň i neskonale příjemná výsada. Ještě jednou za vše díky.
Od prvního okamžiku kdy jsem se přišel zeptat na podmínky a bylo mi přislíbeno všechno tak, jak jsem potřeboval. Přes tu překvapivou příjemnost, že na platbu za službu je dost času, absolutně bezproblémové domlouvání i dodržování termínů jízd, až po poslední rozloučení po úspěšné zkoušce jste pro všechny ten nejdůležitější. Kéž by všechny služby a všichni lidé, které ve svém životě platím, fungovali jako tato autoškola. Za své peníze bezpečně dostanete profesionální a lidský přístup. Doporučuji
vloženo: 28. listopadu 2018

Autoškola mě opravdu moc naučila i pan Matějka který je ne jen výborný chlap a ma supr přístup, a suprovy instruktor moc doporučuji
vloženo: 1. listopadu 2017

Doporučuji, všechno perfektní...
vloženo: 26. ledna 2015

Všem mohu doporučit
vloženo: 17. listopadu 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Velice dobře vybavena s fundovanými učiteli a lektory s lidským a zkušeným přístupem k žákům.
vloženo: 11. ledna 2009
vložil: Jiří Miler, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Esox osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Esox < <

Autoškola Esox - navigace