Autoškola Expres - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Expres

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Expres < <

Autoškola expres mě vším příjemně překvapila. Richard má skvělý přístup, je s ním pohoda a hlavně taky zábava, takže se při jízdách, ale i teorii pobavíte. Vše bere s klidem a má svatou trpělivost, hlavně se mnou jí měl až až :D naučí vás vše co je potřeba a teorii i jízdy zvládnete úplně s klidem. Díky němu jsem byla připravená na všechno a na jízdy jsem se těšila. I teď vzpomínám na praktické rady, kterých nebylo málo a musím říct, že mě opravdu hodně naučil.
Tímhle chci ještě jednou Richardovi poděkovat.
vloženo: 23. listopadu 2022
vložil: Karolína Nová,

Pohodový přístup, učitel příjemný, komunikativní, zkoušky na první pokus.
Mohu doporučit.
vloženo: 14. března 2015
vložil: sobotka,

Pokud máte s autoškolou Expres osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Expres < <

Autoškola Expres - navigace