Autoškola Fencl - hodnocení a reference

skvělý přístup pana Fencla a paní Fenclové, také pana Hurycha
určitě doporučuji
vloženo: 20. června 2018

Autoškola Fencl mi vyšla vstříc s plánováním jízd, tak jak sem potřebovala. Zaplatila jsem si dražší kurz, abych měla flexibilitu zajištěnou. Možnost výběru instruktorů. Určitě je dobré projet se s každým z nich, aby si každý našel to, co mu vyhovuje. Výuka je rovněž flexibilní, určitě je dobré zastavit se na pár hodinách, aby člověk viděl, jak to probíhá, rovněž si hodně z hodiny zapamatuje, což je výhoda u zkoušek. Pokud se nestihnete dostavit na všechny hodiny, je určitě možné domluvit se přímo s panem Fenclem na alternativě. Autoškolu jsem absolvovala hned na první ,,pokus´´, takže spokojenost.
vloženo: 20. března 2012

V této autoškole, je možnost, jezdit s různými učiteli, což je velmi dobré a k závěrečným jízdám to určitě pomůže, neboť jste zvyklí na přítomnost více různých lidí. Snaží se tu velmi vyjít vstříc s plánováním jízd, teorie je zde velmi zábavná - ,,škola hrou´´. Co se týká jízd, naučí zde vše, učitelé jsou velmi příjemní a neřvou na studenty, takže z jízdy nejsou vystresovaní. Tuto autoškolu bych určitě doporučila!!!
vloženo: 3. září 2009
vložil: jméno nezveřejněno,

Pokud máte s autoškolou Fencl osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Fencl < <

Autoškola Fencl - navigace