Autoškola Fictum, AUTOŠKOLA FICTUM s.r.o.

Vizitka

Autoškola Fictum
Husova 288/35
353 01, Mariánské Lázně
web: http://autoskolafictum.eu

kontaktní údaje

Popis autoškoly

Výuku a výcvik provádíme individuální formou ve volném čase našich žáků. Autoškola nabízí jízdy a konzultace podle přání žáka. Výcvik lze provádět kdykoliv po celý týden včetně víkendu po vzájemné domluvě. Autoškola má k dispozici učebnice a další potřebné materiály.

Autoškola provádí výuku pomocí kvalifikovaných a zkušených učitelů s profesionálním a přátelským přístupem. Disponuje moderními a bezporuchovými vozy a motocykly, moderní technikou a automobilovým a motocyklovým trenažérem, což rovněž přispívá k bezproblémovému zvládnutí kurzu.

Autoškola provádí nově výcvik osob se zdravotním omezením. Disponujeme vozidlem s automatickou převodovkou. Toto vozidlo je uzpůsobené k ovládání plynu levou nebo pravou nohou a ovládání volantu jednou rukou.

Autoškola nově provádí i výcvik vozidlem s automatickou převodovkou.

Vozový park motocykl: osobní automobil: nákladní automobil: autobus:

Autoškola Fictum - navigace