Autoškola Fischerová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Fischerová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Fischerová < <

Paní Fischerová je chaotická, plete si jednotlivé klienty, má problém dodržovat termíny a je bordelářka. Cena nadprůměrně vysoká, auto podprůměrné a to i z důvodu nechutného bordelu ze strany lektorky, která auto využívá i jako soukromé. V rámci výcviku jsem nikdy nebyla ani v širším centru města, nebyla jsem na dálnici ani jiné rychlostní komunikaci. Dále mi chyběl praktický výcvik rozjedu do kopce.
vloženo: 29. února 2024

Pokud máte s autoškolou Fischerová osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Fischerová < <

Autoškola Fischerová - navigace