Autoškola Floderová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Floderová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Floderová < <

Auta staré, Felicie. Bez serva a na LPG (často chcípalo), Floderová mi přišla postižená a instruktor si neustále stěžoval na svůj bídný život. Špatný přístup k žákům. Katastrofa, nedoporučuji.
vloženo: 3. října 2013

Tato autoškola mě příjemně překvapila, díky ní jsem se na zkoušky dobře připravil a testy zvládl také napoprvé. Paní Floderová respektuje individuální potřeby a přání studentů, také instruktoři jsou dobří, zejména ti staří, kteří mají velký smysl pro humor. Prostě OK!
vloženo: 26. května 2012
vložil: Jan Novák, emailová adresa nezveřejněna

Průběh kurzů záležel na každém subjektivním přístupu žáků, kdo chtěl, přišel a dával pozor, a kdo si více věřil, že to zvládne sám, nemusel ani chodit.
Hodiny probíhaly návazně a tematicky, všechna případná problematika byla řešena okamžitě a celková atmosféra ve třídě jen přidávala na harmonii.
Jestliže chtěl někdo autoškolu dokončit za měsíc, celou učebnici nestihl probrat,ale s pomocí testů,které naleznete na internetových stránkách Ministzerstva dopravy a učebnicovými materiály se vše dá zvládnout bez potíží.
Byla jsem spokojená a autoškolu jsem zvládla napoprvé.

vloženo: 14. března 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

.
vloženo: 2. srpna 2010