Autoškola Garde - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Garde

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Garde < <

Autoškolu garde mohu jen doporučit,naučil sem se řídit auto a plno zkušeností sem si odnesl fakt super .
vloženo: 6. dubna 2013

Skvělá autoškola , vyjdou vstříc a i je to zábavné občas a naučí vás :))
vloženo: 30. srpna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Celkový průběh kurzu hodnotím na jedna s hvězdičkou.Určitě jsem se cítila připravená na zkoušky.Určitě doporučuju všem ostatním v autoškole vám výdou vstříc pokud je to možné.Naučí vás tam opravdu dobře jezdit a co je hlavní mají s váma velkou trpělivost.
vloženo: 21. července 2010
vložil: Zemanová,

K této autoškole není co dodat, zkuste ji sami, já byla velmi spokojená, absolutně se vším
vloženo: 22. prosince 2009
vložil: jméno nezveřejněno,

CHtel bych timto vyjadrit plnou podporu tehle autoskole,je opravdu na vysoke urovni a k zakum se chova korektne.

Ja sam mam uz ridicky prukaz nekolik desitek let,a toto se jedna me dcery ktera vecinu casu travi v zahranici a tato autoskola ji vysla vtric coz velice ocenuji.
vloženo: 7. listopadu 2009
vložil: Milan ,

Pokud máte s autoškolou Garde osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Garde < <

Autoškola Garde - navigace