Autoškola Görner - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Görner

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Görner < <

Musím se vyjádřit k negativním recenzím v této Autoškole. Od roku 2013 jsem žádnou autoškolu neprovozoval ani v žádné nevyučoval a proto se od těchto komentářů distancuji, protože nekvalitní výuka byla pod jiným provozovatelem včetně nekvalitních učitelů.
V květnu 2022 jsem se opět do autoškolství vrátil, založil jinou autoškolu pod jiným jménem a opět si zakládám na kvalitě, tak jako od roku 1997 do 2013.

vloženo: 5. října 2022
vložil: Miroslav Görner,

Cenu nemohu hodnotit, dostala jsem jako dárek. Přístup instruktora, pana Tvrze, byl vstřícný. Je to klidný člověk, trpělivý. Mě připravil na závěrečné testy skvěle. Díky jemu jsem zvládla autoškolu úspěšně.
vloženo: 11. dubna 2017
vložil: Hyťhová L.,

Autoškolu jsem tu dělal E protože jsem člověk znalý řízení a narodil se tzv s volantem v ruce nebyl problém. Problém přišel když tam dělala moje paní která je antitalent na řízení. Zázemí špatné, žádný trenažér kde by se žáci učili první kroky. Dvakrát vyhozena od zkoušek, když jsem si ji sám posadil do auta neuměla vůbec nic, to jsme ještě za 3000 dokupovali na druhé zkoušky jízdy ale mám pocit, že vyhozené peníze.
Dnes jsem zavolal, že chceme převést kurz do jiné autoškoly ani se pan majitel nezeptal proč, vůbec ho to netrápí že dělá práci špatně. Nemohu doporučit a myslím, že jsou v Plzni výrazně lepší!
vloženo: 5. května 2016

Lituji,nejsem spokojen.Do dnešního dne nemám řidičák.
vloženo: 21. července 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Já osobně jsem byla spokojená měla jsem dva instruktory a byla jsem s nimi spokojená jelikož mám rok starý dvojčata a vždy mi vyšli vstříc, na zkoušky jsem byla připravená a to jak psali že jízdy byli možný jen jednou za týden nebo za 14 dní tak s tým nesouhlasím můžu jen doporučit
vloženo: 25. května 2011
vložil: Břízová Michaela, emailová adresa nezveřejněna

Tato autoškola mi přišla opravdu senzační!:)Hlavně přístup instruktorů.:)Jediné, co bych jí vytkla je, že v ceně autoškoly nebyli započteny učebnice ani výukové cd.
vloženo: 29. března 2011
vložil: jméno nezveřejněno,

Na teoretické kurzy občas nikdo z lektorů nepřišel, takže jsme tam byli zbytečně...Novinky v předpisech si musíte zjistit sami, zdravověda dost zastaralá. Jízdy můžete mít 1x týdně nebo 1xza 14dní,takže se to dost protáhne, záleží jak s kterým instruktorem. Ale jinak jsou všichni milý.
vloženo: 20. února 2011

Můžu jenom doporučit.Dělala jsem u nich A B a byla jsem moc spokojená.
vloženo: 18. srpna 2010

Byla jsem velmi spokojená. Všem můžu jen doporučit.
vloženo: 4. listopadu 2009

Pohodový přístup, domluva. Milí lidé....
vloženo: 5. září 2009

Vše dopadlo dobře, tudíž celková spokojenost :)