Autoškola Green Drive - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Green Drive

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Green Drive < <

autoškolu jsem si vybírala podle hodnocení. A tato byla skvělou volbou. Profesionální a přitom vlídný přístup. Žádné zvýšené hlasy a povely, ale vysvětlování, upozorňování - zkrátka výuka. Výtečné přednášky, propracovaný a bohatý e-learning vč. videí jízd žáků (po 11 lekcích, kondičky po 10-15 letech - opět vč. komentářů = vlastně hodina jízdy navíc :-)). Ve svých 52 letech jsem prvořidičem, testy i jízdy na první pokus s plným počtem bodů. Stala jsem se nejen obezřetným řidičem, ale též disciplinovaným chodcem. Děkuji všem za báječný přístup! Přeji všem jen to nejlepší, ať se daří. Děkuji Vám :-). Hanka Zadražilová
vloženo: 11. prosince 2023
vložil: Hana Zadražilová,

Autoškolu můžu vřele doporučit, byl jsem spokojený s praktickými jízdami i teorií. Potěšila mě také možnost výukových videí a e-learningu, který byl přehledně a kvalitně zpracován. Během přednášek jsem se dozvěděl spousta zajímavých a naučných věcí, při kterých jsem se nikdy nenudil. Děkuji panu učiteli Pfeiferovi a panu učiteli Myslíkovi za jejich profesionální a milý přístup
vloženo: 30. května 2023
vložil: Štěpán Kužel, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu můžu opravdu vřele doporučit. Pan instruktor Radovan byl vždy milý, trpělivý a neměl problém mi za jízdy opakovat stále dokola a s humorem co dělám špatně a jak bych to měla dělat správně. Měla jsem o 10 jízd prodlouženy výcvik. Samozřejmě je to dražší, ale do dobre autoškoly se opravdu výplati investovat. 38 jízd i se zkouškami jsem zvládla za 2,5 měsíce. Termínů na jízdy je hodně. Instruktoři dbají na průběžné plnění testů, chyby v testech s Vámi probírají. A projezdite toho opravdu hodně. Doporučuji dávat si dvouhodinové jízdy.
Nikola Slížová
vloženo: 28. dubna 2023
vložil: Nikola Slížová , emailová adresa nezveřejněna

Moc doporučuju!!
vloženo: 18. května 2021
vložil: Anna, emailová adresa nezveřejněna

Celkový průběh výcviku hodnotíme velice kladně. Když jsem si vybírala, kam půjdu autoškolu dělat, ptala jsem se spousty lidí na to, jací učitelé tam jsou. Byl pro mě základ jít do autoškoly, kde když udělám chybu, nikdo na mě nebude křičet, bude klidný, když jako úplný začátečník pojedu a budu v provozu. To tato autoškola naprosto splňuje. Radovan byl naprosto klidný, vše dokázal vysvětlit, objasnit, poradit a pomoct. Byla s ním velice dobrá komunikace a domluva a celý výcvik probíhal v přátelské atmosféře. Na jízdy jsem se vždy těšila. Byl to pro mě naprostý odpočinek, vypustila jsem veškeré starosti a jen se učila, povídala s učitelem a bylo mi za volantem jako pro neřidiče velice příjemně a věděla jsem, že když se cokoliv stane, Radovan zasáhne a pomůže mi. V autoškole vyučuje také jedna velice milá paní, kterou já jsem k výcviku neměla, nicméně jsem se s ní párkrát setkala a byla velice příjemná, všechny studenty podporovala a radila všem.
Určitě bych tuto autoškolu doporučila a dokonce už jsem o ní pár lidem říkala.
Nemůžu říct vůbec nic špatného. Budu na výcvik vždy vzpomínat jenom v dobrém a už teď se mi stýská.
Určitě mě nikdo nemohl připravit lépe na řízení, než tato autoškola a Radovan.
vloženo: 15. dubna 2021
vložil: Kamila Pitřincová, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Green Drive osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Green Drive < <

Autoškola Green Drive - navigace