Autoškola Jiří Grossmann - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jiří Grossmann

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Grossmann < <

Skvělá autoškola, ještě skvělejší instruktor. Na nic si neztěžuji, až na zdravovědu a údržbu vozidla (kterou sem neměl z důvodu dovolené, a kdybych ji chtěl, tak bych si ji musel doplatit). Přeji ať se pan Grossmann udrží na skvěle urovni, a ať má stále plno. Tom
vloženo: 16. prosince 2011
vložil: Stovik,

Obrovské překvapení jak snadno dokáže pan Grossmann naučit žáka řídit vozidlo. Teoretická i praktická vyuka je na vysoké profesionální úrovni. Vše dokonale splnilo mé očekávání. Moc a moc děkuji. S pozdravem Ivo D.
vloženo: 7. července 2011
vložil: Ivo Dostal, emailová adresa nezveřejněna

Pan Grossmann je člověk na svém místě, k žákům se chová velmi hezky, nekřičí nenadává, je trpělivý a jde vidět že pro něj to není práce ale koníček.Ve všem vám vyjde vstříc a v jeho hodinách dostanete daleko víc než si zaplatíte. Můžu to porovnat, protože jsem z jedné autoškoly odešla k němu a v té druhé autoškole no hrůza vzpomínat tam to bylo co nejdřív odjezdit, zaplatit a vypadnout.Mezitím si vyřizovali své osobní záležitosti a místo zaplacené 2krát 45min hodiny to bylo jen hodinu deset. Takže pokud chcete řidičák, tak vřele doporučuji pana Grossmanna.
vloženo: 7. dubna 2011
vložil: majja, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Jiří Grossmann osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Grossmann < <

Autoškola Jiří Grossmann - navigace