Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Zdeněk Halata - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Zdeněk Halata

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zdeněk Halata < <


   Před pár dny jsem úspěšně zakončila autoškolu na skupinu B. u pana Halaty a jsem velmi spokojená, že jsem kurz absolvovala právě zde. Přístup učitelů byl velice profesionální a zároveň přátelský, během praktické výuky mi bylo vše důsledně vysvětleno, chyby se podchytily a následně mi bylo ukázáno, jak má určitá věc, se kterou jsem měla problém, vypadat. Učitelé zbytečně nestresovali a nestrašili. Výuka probíhala standartně první na autocvičišti a postupně až do města. Musím říct, že mě skvěle připravili na závěrečné zkoušky, za volantem jsem se cítila jistá a jde vidět, že této autoškole na žácích opravdu záleží! Mohu vřele doporučit všem uchazečům o řidičské oprávnění, tato autoškola je správná volba. Já osobně jsem měla velký strach začít, dlouho jsem se odhodlávala, ale ihned při první jízdě ze mě strach opadl a celý výcvik probíhal naprosto v klidném duchu. Doporučuji, a jsem vděčná, že jsem si vybrala právě tuto autoškolu. :)
vloženo: 20. listopadu 2023
vložil: Lucie , emailová adresa nezveřejněna


   Úspěšně jsem absolvoval zkoušku na ŘP skupiny A. Zdeněk je výborný instruktor, vyjde vstříc individuálním požadavkům, je klidný a flexibilní. Autoškolu doporučuji!
vloženo: 23. října 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


   Před pár dny jsem úspěšně dokončila zkoušky na skupinu A2 (na první pokus) a můžu říct, že jsem byla s autoškolou naprosto spokojena.
Bezproblémový přístup a domluva s panem Halatou.
Na jízdách instruktoři vaši jízdu sledují, upozorňují na chyby a snaží se vás maximálně připravit na zkoušky - klidný přístup, nestresují vás zbytečně.
Celkově autoškolu za sebe můžu ráda doporučit.
vloženo: 1. srpna 2023
vložil: Petra , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   O.k.
vloženo: 20. října 2020
vložil: Martin,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   :) Se divím p. Halata, že na těchto pochybných stránkách ztrácíte svůj drahocenný čas nad kdejakým sebevědomým dřevákem, který by měl jezdit radši sockou, než být nebezpečný pro ostatní účastníky silničního provozu...
vloženo: 27. září 2020
vložil: Petr, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

Text vložený provozovatelem autoškoly: Paní Smigová dříve než začnete takto pomlouvat naší autoškolu tak si zkuste objektivně zhodnotit své schopnosti v řízení motocyklu a nesnažte se své neúspěchy svádět na všechny kolem Vás.
Chci Vám jen sdělit několik nezvratných skutečností! Do naší autoškoly jste nastoupila právě na doporučení majitele soukromé motoškoly, kterou jste navštěvovala - jeho dcera u nás dělala ŘO na auto i motocykl a prospěla bez problémů.
Dále nám vyčítáte, že jsme s Vámi jezdili 90% ve městě, ale zákonem stanovené hodiny praktických jízd obsahují 13 hod, které jsou právě v provozu rozděleny do různých etap.
Píšete, že jsme Vás nic nenaučili, nevysvětlili, ke zkoušce jste šla za rok: Tak v kurzu ve kterém jste byla zařazena i vy prospěli kromě Vás všichni žadatelé na 1.pokus do 6 týdnů, jezdili na stejném motocyklu Honda Hornet,
nikdo nenavštěvoval žádnou soukromou motoškolu, ale své případné chyby sebekriticky uznali a nemuseli si nalhávat, že motocykl je velký, vysoký, těžký a za neúspěch u zkoušky vlastně může komisař!
Buďte tedy ráda, že jste měla to štěstí a nakonec našla autoškolu, která Vás dokázala za 1 týden naučit to co my jsme naštěstí jen ve Vaším případě nezvládli za celý kurz!
Přejeme Vám hodně bezproblémových km, ale mějte na paměti, že jízda na motocyklu je fajn věc zároveň však nebezpečná a v provozu stačí jedna chyba a pak nemusí být šance na něco se vymlouvat nebo to na někoho svádět!
S pozdravem Halata
vloženo: 26. září 2020


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Zdeněk Halata bohužel hodnotím velmi negativně. Před rokem mi byla doporučena jako velmi dobrá pro přípravu na zkoušky pro řidičské oprávnění sk.A, ale já mám jinou zkušenost. Až po roce, kdy jsem dělala zkoušky, jsem si uvědomila, že v této autoškole mě ničemu nenaučili....řídit jsem moto uměla jen z toho důvodu, že jsem si platila ještě jeden soukromý kurz. 90% hodin jsem projezdila ve městě a na cvičišti pouze 2, což je velmi málo. K tomu vozový park pro přípravu na zkoušky je velmi nevyhovující. Celou dobu mých jízd nefungovala kontrolka neutrál.... pro začátečníka je to velmi důležité. Přístup p.Halaty mladšího byl sice milý, ale nedošlo k žádnému vysvětlení, učení, snaze pomoci zvládnout závěrečné zkoušky. Ty taky neklaply. Chtěla jsem se na další připravovat, ale byla jsem odmítnuta s tím, že stačí pár dnů před novým termínem, že není prostor se vše znovu učit. Toto vedlo k mému odchodu k jiné autoškole. (V nové, ve FM, jsem zkoušky po týdnu tvrdé přípravy zvládla napoprvé). Doporučuji všem, co hledáte vhodnou autoškolu, kouknout na vozový park a hodnocení jiných žáků, klientů. Já to bohužel udělala pozdě.
vloženo: 20. září 2020
vložil: Pavlína Smigová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemám, co bych vytkla.
vloženo: 25. října 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velká spokojenost,byla mi věnována plná péče instruktorů,kteří mi zdárně dopomohli k úspěšné zkoušce a mému dalšímu životnímu kocháni přírodou.
Krpec
vloženo: 27. září 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vzdycky jsem rikala,ze do autoskoly nikdy nevlezu ,ale nakonec jsem se rozhodla a jsem za to rada !Timto chci podekovat Liborovi za trpelivost a Michalovi za podporu ,jinak bych to nezvladla ...dekuji Vam Vsem :-)!!
vloženo: 12. září 2016
vložil: :-), emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborný přátelský přístup pana Halaty, žádné povýšené jednání jako jinde. Pohodová domluva. Velmi pozorně sleduje vaší jízdu a upozorní na chyby. Cenově to vyjde taky lépe než jinde. Celkově hodnotím na 1* a doporučuji všem. Sám jsem zde dělal Ačko a nelituju toho že právě tady.
vloženo: 2. prosince 2014
vložil: Radek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dnes jsem úspěšně udělal zkoušky. Kurz trval kratší dobu než obvykle (je podzim a to počasí na motorku je nevyzpytatelné), nicméně pan Halata se každého zvlášť ptal, jestli mu to opravdu nevadí a nechce pozdější termín. V autoškole je přátelská atmosféra, jak zde mnozí už psali, nic odfláknutého - instruktoři upozorní na každou chybu, případně pochválí. Žádné nervy, žádný stres, velké plus za vystupování pana Halaty. Vřele doporučuji!
vloženo: 11. října 2013
vložil: Honza,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejprve k insturktorům: Skutečně musím potvrdit již několikrát zmiňované: přístup pana Halaty je opravdu svébytný a osobitý - přátelský, přirozený a také velmi přímý - pochválí i vytkne chyby - toto vše mi maximálně vyhovovalo. Velmi kladně hodnotím rovněž pana Kuchaře. V závěru to byl právě on, kdo mě namaotivoval před zkouškami. Celkově vzato asi zcela nekriticky prohlásím, že oba pánové odvádějí skvělou práci a patří jim mé díky.
Mívám sklony k nervozitě, proto pro mě obzvlášť důležitá atmosféra, která mě ve výsledku veškerého strachu zbavila. Před zkouškami tu sice byla nejistota spolu s pocitem, že je všechno moc narychlo, nicméně přípravě ze strany autoškoly se nedalo nic vytknout, což se potvrdilo, když má zkouška byla napoprvé úspěšná.
V neposlední řadě zdůrazňuji fakt, že pan Halata chce peníze až po ukončení kurzu, což je v dnešní době dost neobvyklé.
Autoškolu pana Halaty určitě budu určitě dále doporučovat, protože na ni vzpomínám jen v dobrém.
vloženo: 16. července 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Musím pochválit velmi příjemný a osobitý přístup p. Halaty. Po prvních jízdách jsem si myslela, že se to v životě nemohu naučit, ale po odjetí všech jízd jsem se cítila velice jistě. Zkoušky jsem zvládla na poprvé. Moc děkuji a doporučuji!
vloženo: 3. února 2013
vložil: Alena, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Pana Halaty je na velmi dobré úrovni. Jen málokde v dnešní době najdete velmi osobitý přístup v kombinaci s dobrou kvalitou poskytovaných služeb. Jako největší pozitiva vidím vstřícnost, přátelský přístup, otevřenost a taky pan Halata Vás vždy namotivuje, což následně vede k lepšímu zvládání nejistoty za volantem!

vloženo: 10. října 2012
vložil: Martina Hertl, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   U Pana Halaty jsem dělal sice jenom zkoušky a měl 2 doplňkové jízdy před zkouškou ale můj osobní dojem je ten, že i má sestra bude chodit k panu Halatovi do autoškoly a vůbec mi nebude vadit když jí cenu autoškoly zaplatím ze svého protože přístup Pana Halaty k žákům je hodně vstřícný a vím už teď že pan Halata jí naučí vše co potřebuje vědět o řízení auta a všeho kolem toho potřebného. Ještě jednou Díky Pane Halato za to co jste mne za těch pár jízd naučil a budu Vaši autoškolu dále doporučovat.
vloženo: 15. února 2012
vložil: Jakub,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nevěděl jsem pro kterou autoškolu se rozhodnout. Nicméně jsem si vybral pana Halatu a myslím, že moje volba byla výborná a můžu byt nadmíru spokojen. Velmi příjemné a kamarádské vystupování pana Halaty. Taky cením velkou ochotu vůči žákům. Tímto hodnotím nejlepším hodnocením a Vřele doporučuji
vloženo: 3. září 2011
vložil: Radim, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý a individuální přístup. Maximální vstřícnost a milé chování. Velmi dobrá příprava na zkoušky co se týče teoretické i praktické výuky. Prostě SUPER...Vřele doporučuji!!!
vloženo: 1. srpna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi prijemne az kamaradske vystupovani p. Halaty. Mohu vrele doporucit.
vloženo: 22. března 2011
vložil: Marek Fukala,Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Zdeněk Halata osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zdeněk Halata < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Zdeněk Halata - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje