Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Hanuš - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Hanuš

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Hanuš < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, ráda bych se Vámi podělit o svou zkušenost s autoškolou Tomáš Hanuš.
Sdílím sem svou osobní zkušenost, která snad pomůže někomu ve svém rozhodování.
Autoškolu jsem začala dělat v září 2020, a když pominul kovid a zavírání autoškol, tak i tak jsem jí dělala opravdu dlouho a to z důvodu, že jsem se musela hodně přemáhat, abych tam vůbec došla. Z jízd jsem odcházela naštvaná a mnohdy se slzami v očích.
Proč? Protože jsem si vyslechla tolik nadávek a mnohdy i sporstých. A to jen proto, že jsem neuměla řídit hned od první jízdy, protože jsem nechápala provoz tramvají, hned jak jsem poprvé vjela na silnici. Pan Hanuš totiž nevysvětluje, on jen kárá, za to co jsem udelala špatně.
Ačkoliv uvádí, že délka hodiny je 50 minut, moje nejdelší jízda trvala 45 minut, protože jsme 20 minut stali v koloně. Průměr byl 30 minut s častými zastávkami před lékárnou, obchodem a restaurací.
Bylo by určitě jednodušší změnit autoškolu, ale ne po všech stránkách, takže mi nezbývalo nic jiného než tuto autoškolu dodělat a mlčet do té doby, než skončí a já už se tam nebudu muset vrátit. Doufám, že má recenze pomůže Vám rozhodnutí.
Krásný den
vloženo: 28. března 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   v pořádku učitelé, naučení všeho potřebného a získání jistoty za volantem.
vloženo: 9. února 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Hanuš osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Hanuš < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Hanuš - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje