Autoškola Havel - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Havel

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Havel < <

Ty cikánský zloději ta cikánský podvraťáku vratmi mé papíry i peníze. Nebo když mi je nevrátíš tak si to z tebou vyřídím ručně a stručně ty hajzle podvodnický. A tvá rodina aby se měla na pozoru. Za to co děláš ostatním. Že je podvádíš a slibuješ. Aby jsi jednou ty podvodníku neskončil ve vltavě za ty podvody co na lidi děláš.
vloženo: 18. listopadu 2013
vložil: Josef Serynek,

Nedoporučoval bych autoškolu Havel tento prevít zneužije vaší poctivosti. Proto bych vám chtěl doporučit a varovat kdo budete chtít dělat si řidičák u autoškoly Havel tak si to třikrát rozmyslete je to podvodník a opilec, feťák, naslibuje vám hory doly že vás bude učit na testy a pak jízdy, ale kde nic tu nic, tomu to člověku neplaťte dopředu ale až po řádném výcviku nebo až vám dá řidičák. I Policie v Příbrami má s ním dlouholetý zkušenosti že jezdí a učí pod vlivem alkoholu. má zabavený za to řidičák. Nenaučí vás nic a ještě nic nebudete mít.
vloženo: 18. listopadu 2013
vložil: Martin Tokár,

Dejte si na tuto autoškolu Havel pozor tento učitel okrádá své své žáky tím že s nimi vůbec nekomunikuje jedině vybere finanční prostředky a pak dělá mrtvého brouka. Ani papíry, které požadujete Zpátky není schopný vydat. Je to náruživý feťák a opilec první třídy. Takovému učiteli a vlastníkovy by měli sebrat licenci a živnost na pořád.
vloženo: 17. října 2013
vložil: Pavel,

velmi špatný přístup učitele hlavně jízdy. testy dobrý.
Ne v jízdách ale v testech.
Jedině práce s testy dobrý ale jízdy velmi špatný až nedostatečný.
Doporučil bych jinou autoškolu, kde by byli zároveň i jízdy a ne pořád testy když už je člověk umí, a neumí jezdit dostatečně.
Velmi špatný přístup učitele autoškoly k zodpovědnosti k jízdám než testům. A nevynucovat si finanční hotovost po zaplacení kurzu, ke zkouškám a když ji nedostane tak nebude připuštěn, ke zkoušce. To by nemělo vůbec být v autoškole.
vloženo: 7. dubna 2013
vložil: Jiří Horník,

Prosím napište jak hodnotíte tuhle autoškolu, cenově mi příjde výhodná, ale ráda bych znala i kvalitu.Děkuji
vloženo: 27. června 2012