Autoškola Michal Hebeda, Michal Hebeda

326 00, Plzeň
web: http://www.hebeda.cz

kontaktní údaje

MottoNaším cílem je Váš řidičský průkaz a to bez stresu a s úsměvem

Popis autoškoly

Jsme zavedená progresivní autoškola. Snažíme se o individuální přístup a o spokojenost žáků. Najdete nás v Plzni na Církevním gymnáziu.
Výuku teorie můžeme domluvit individuálně, dle požadavků účastníků kurzu.
Nabízíme kurzy skupiny B, kondiční jízdy, přípravu na přezkoušení z odborné způsobilosti (třeba po vybodování) a školení řidičů (referentů).
Jízdy jsou možné i o víkendech, v ranních nebo večerních hodinách. Učebnice i online obsah jsou v ceně kurzu. Termín zkoušek a dobu trvání kurzu je možné domluvit dle požadavků žáků a kapacity MMP.
Výuka probíhá na vozidlech Audi A4 a Audi A5. Klimatizace a pohoda je samozřejmostí.
Těšíme se na Vás i Vaše dotazy :)

Vozový park osobní automobil:
  • Audi A4 (rok výroby 2012) [nafta] (klimatizace, navigace)
  • Audi A5 (rok výroby 2016) [nafta] (klimatizace, navigace, parkovací senzory, vyhřívané sedačky)
  • Fiat Panda (rok výroby 2008) [benzín] (Záložní vozidlo, klimatizace)
Autoškola Michal Hebeda byla doposud ohodnocena 4krát s průměrným počtem 4.5 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Michal Hebeda - navigace