Autoškola Vlastimil Hefka - hodnocení a reference

ba ani ne
vtípky , méně hodin jízd
jes
jízdy s pohodovým týpkem, vše řeší v klidu a to je důležité, vtípky na ostatní účastníky provozu stojí za to.
vloženo: 4. října 2019
vložil: Roman ŠUBÍKOVÝ, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola byla skvělá. Pan Hefka je velice milý a hodný, občas se sice umí rozlobit, o to lépe jsem si ale danou chybu zapamatovala, a už jsem ji znovu nezopakovala. Nejvíce se mi líbila super domluva, kdy mě pan Hefka vyzvedl a vyhodil prakticky kdekoliv, kde jsem chtěla a potřebovala. Myslela jsem, že je tohle standart, ale spousta autoškol tuto možnost neposkytuje. Za mě super!
vloženo: 8. ledna 2019
vložil: Nikol, emailová adresa nezveřejněna

Autoskola byla super.Pan Hefka uzasny klidas.
Spoustu veci umi vysvetlit tak, ze to pochopi kazdy i hlupak. Nemam co vytknout, az na cvicne testy na internetu. ale to se netika pana Hefky.Asi na dvou strankach se opakovalo asi 5 testu porad dokola.Na dalsi strance to vypadalo celkem dobre.Dokud to po vas nechtelo penize. Zaplatit si vyhodnoceni testu? to snad nee. clovek si zaplati autoskolu, dostane papir s kodem a po triceti testech zdarma si dalsi vyhodnoceni musi zaplatit. s tim bych neco udelala.
vloženo: 19. června 2018
vložil: jméno nezveřejněno,

S výukou v autoškole jsem byla spokojená, vyučující s mými výkony ( některými ) za volantem již méně, ale všechno jsme v klidu zvládli. Testy jsem díky domácí přípravě napsala bez chyby.
Bohužel přišla závěrečná zkouška - jízda za přítomnosti paní komisařky z Otrokovic. Této paní bych doporučila minimálně lekce slušného chování. S despektem, kterým jednala jsem se snad ještě nesetkala. Právě proto bych chtěla poděkovat panu učiteli Hefkovi a také zkušebnímu komisaři panu Strakovi, který by svým profesionálním přístupem mohl být své kolegyni vzorem.
Jarmila Surá
vloženo: 5. března 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Žádný stres, všechno mi bylo v klidu vysvětleno..nikdo na mě nikdy nekřičel..Pan Hefka mě vždycky vyzvedl doma, popřípadě jinde když jsem chťela, takže sem nikam nemusela dojíždět.I z učebny jsme se rozváželi sami autem. Nemám nic negativního.
vloženo: 9. dubna 2011

Pan Hefka je klidný.na nikoho nekřičí,všechno vám v klidu vysvětlí,do té doby než to budete zvládat tak májm pomáhá,cvičí...prostě jsem ráda že jsem si vybrala autoškolu pana Hefky
vloženo: 15. listopadu 2010

Autoškolu Hefka můžu všem vřele doporučit. Za celou dobu co jsem zde absolvoval výcvik a výuku jsem nezažil žádný negativní zážitek. Pan Hefka je velmi pohodový člověk, při jízdách nezažijete žádné stresy nebo nezájem, vše vám v klidu vysvětlí a naučí, poctivě si odjezdíte všechny jízdy, za různeho provozu i v různých situacích. Žádné ježdění "kolem komínu" :-).
Výuka teorie na učebně mne velmi pomohla a bavila je to stokrát lepší než suché šprtání z učebnice, a každý kdo ji flinká se o hodně připraví. Na zkoušky jsem byl připravený, a když jsem je úspěšně složil skoro mne mrzelo, že už je konec. Poté co jsem slyšel zážitky známých, z jiných autoškol jsem byl mile překvapen. Opravdu doporučuji. Nebudete zklamáni.
vloženo: 21. září 2010

Pokud máte s autoškolou Vlastimil Hefka osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vlastimil Hefka < <

Autoškola Vlastimil Hefka - navigace