Logo všechny-autoškoly.cz
 

Autoškola Hirš - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Hirš

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Hirš < <


   Řidičák jsem si chtěl udělat přes prázdniny a dlouho jsem váhal, ke které se mám přihlásit. Nejprve jsem byl rozhodnutý pro autoškolu Student, nicméně vzhledem k častým negativním recenzím (bylo i spoustu pozitivních) jsem váhal, jestli to mám zkusit. Poté mě napadlo, že na střední škole jsme měli možnost udělat si řidičák právě u této školy. Vzhledem k tomu, že jsem opravdu nevěděl kam jít, tak jsem to zkusil zde. Na stránkách autoškola píše, že výcvik na auto (B) trvá 8 až 10 týdnů, čehož jsem se obával, že bude nakonec déle, ale na hodiny teorie a s tím paralelní jízdy jsem začal chodit na začátku července a výsledkem bylo, že jsem si na konci září byl podat žádost o řidičák na magistrátu. Celkově jsem byl velmi spokojený, neboť jsem se dostal druhý týden na první jízdy a měl jsem možnost začít hned jezdit (žádný trenažér atd. prostě hned praxe, což hodnotím velmi kladně). Hodiny jízd jsem si domlouval vždy osobně s panem Hiršem, který se mi vždy snažil vyjít vstříc (nemusel jsem nutně jezdit dopoledne, od 7 ráno atd.), takže co se týče jízd, tak jsem měl celkem jednu až dvě jízdy týdně. Dále k panu Hiršovi, bál jsem se, že to bude takový ten typický cholerický učitel, o kterých jsem od spousty lidí slyšel, ale opak byl pravdou. S panem Hiršem se dalo normálně během jízdy povídat, a když si nyní s odstupem času uvědomím jaké „blbosti“ jsem tenkrát v tom autě dělal, tak byl opravdu klidný a pohodový. Další výhoda autoškoly je její poloha (Čimice, Černý Most), protože se člověk dostane do města, a také ven z Prahy, takže se ocitne i na „rychlejších silnicích.“ Co se týče teoretických hodin, tak jen napíšu, že „ve škole“ se člověk opravdu nenaučí vše co potřebuje, je potřeba vyvinout úsilí v rámci samostudia, protože do hlavy si to prostě musí každý dostat sám (výborná učebnice Autoškola Pohodlně) a ten test stejně píšou studenti a ne učitelé autoškol a v provozu to bude na mě jako na řidiči. V závěru se zmíním o zkouškách. Na termín jsem se dostal ke konci září, takže prakticky ihned po ukončení jízd (žádné měsíční čekání apod.) Navíc jsem si poslední jízdu mohl naplánovat těsně před závěrečnou zkoušku, takže obrovská výhoda. Jízdu jsem udělal na první pokus, prý jsme měli hodného komisaře, ale stejně to nedal všem. Takže ve výsledku jsem měl výcvik hotový za 3 měsíce (prázdniny na VŠ mají zpravidla 3 měsíce) a navíc si myslím, že jsem byl dobře připraven do provozu. Prostě autoškola splnila moje požadavky, které jsem měl a já doufám, že se tyto dobré autoškoly udrží i v budoucnu a budou čelit jiným autoškolám s pěknými stránkami a příznivými cenami, jejichž výcvik je prostě špatný a zoufalý. Panu Hiršovi a všem ostatním přeji hodně štěstí a věřím, že si budoucí studenti uvědomí, že výcvik v autoškole byl je neměl bavit a neměl by být levný, ale měl by je připravit na skutečný život na silnici, protože tam se prostě žádná chyba nedá vrátit zpátky.
vloženo: 12. ledna 2019
vložil: Adam,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na závěrečné jizdy jsem byla skvěle připravena. Instruktoři jsou přijemní a vyjdou Vám vstřic! Cena je opravdu přijatelná.
vloženo: 23. října 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všechno bylo v nejlepším pořádku. Milá pí. Hiršová ochotně pomohla s vyplněním přihlášky a další administrativou. Chodil jsem i na dobrovolné hodiny teorie, probíhají formou citací zákonů na videu, takže méně srozumitelné pro obyčejné lidi. Ale dozví se člověk hodně důležitých věcí, jen se nad tím musí víc zamyslet.
Jízdy byly super, zábava, radost. Jezdil jsem s Petrem, celé ty hodiny jsme si dobře povídali a Petr na vás nikdy ani nezvýší hlas, když uděláte koninu! Je naprosto trpělivý a přitom všechno vysvětlí a řídit nejen naučí, ale budete se cítit jistě. Na zkoušky jsem byl 100% připraven, zvládl je na první pokus a po roce řízení bez nehody a pokuty je za mnou několik tisíc kilometrů, půlka Evropy a Británie. Super! Díky Petrovi a celé autoškole jsem si řízení zamiloval, předtím jsem auta neměl rád. Škoda že nedělají výcvik taky na "C", tak ho dělám jinde.
Přeji hodně úspěšných a vděčných žáků a moc děkuji!
vloženo: 28. května 2014
vložil: D. Mec,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Není více slov. Jen doplnuji, že jsem byl žákem pana Hirše, a že mě opravdu naučil a připravil ke všemu tomu, čemu se říká " závěrečné zkoušky " Pan Hirš UMÍ A NAUČÍ! Připočtu-li k tomu jeho vlastní dobrotu, ochotu, trpělivost a věcnost, tak výsledek bude vždy stejný - PROFÍK ! - Tímto závěrem ještě jednou panu Hiršovi děkuji za vše a zároveň i přeji, aby jste ještě nějaké ty roky s budoucími žáky - odjezdil a vyučil. Hodně zdraví pane Hirš a ať se ve všem daří. S úctou Zoubek A.
vloženo: 11. prosince 2012
vložil: Zoubek Antonín,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jako velkou přednost této autoškoly, jsem ocenil, že zadarmo mě vyzvedávali a odváželi domů, což u jiných autoškol je zpoplatněno, nebo vůbec nenabízeno. Dále jsem byl rád, za ochotu a vstřícnost pana Hirše.
vloženo: 17. srpna 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kurz jsem v teto autoskole dokoncila pred 5ti lety a nikdy jsem od te doby nejezdila. Skola me bohuzel nenaucila ovladat auto, natoz ridit a ridicak jsem ziskala jen nahodou, ze nebyl zadny provoz. Absence cvicnych jizd - hned prvni jizda v plnem provozu a nemile prekvapeni instruktora, ze jsem jeste nikdy nesedela za volantem. Z jizd jsem mela velky strach, kdyz se mi nedarilo, pan Hirs byl nastvany misto aby povzbudil :(

Myslim, ze samotne rizeni v provozu by melo nasledovat az po praktickem seznameni se s vozidlem jako takovym a poznani jeho moznosti!
Ridicak neni tezke ziskat (i ja ho nakonec ziskala), ale tezke je se opravdu zodpovedne naucit ridit. Tato autoskola pristupuje k zakum jako k jiz hotovym ridicum s jedinym cilem - ziskat ridicak :(
vloženo: 22. května 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Hirš je velmi milý člověk, se kterým se dá při jízdě povídat téměř o všem. Začínající řidič se pak nemusí cítit vystresovaně a řízení mu jde od ruky. S autoškolou jsem byla nadmíru spokojená :)
vloženo: 2. března 2012
vložil: kopečná, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Hirš jsem příliš spokojená nebyla. Rozhodně by se mohl zlepšit přístup pana Hirše, který neučí, ale jen tupě dává příkazy. Není schopen vysvětlit jednoduše podstatu věci a hlavně flexibilně zareagovat na nedostatky žáka a trénovat je o to víc. Jinak vozový park super, Seat Altea, Škoda Roomster, a další...
vloženo: 28. února 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Je to malá autoškola a tak s vámi jednají mile, přesto profesionálně a ochotně se přizpůsobí vašemu časovému programu. Máte na výběr z několika aut a motorek. Učitelé jsou fajn, přesto umí naučit. Ale jednu výtku mám! Dochvilnost u učitele na motorku nějak chybí!
vloženo: 10. listopadu 2009
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Hirš osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Hirš < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Hirš - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje