Autoškola HK - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly HK

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola HK < <

Pan Žáček je opravu skvělý instruktor, který ví co dělá. Na každé hodině jsem se nasmála a hlavně mě to bavilo. Je to lidský člověk, který si na nic nehraje a umí dobře připravit na zkoušky. Při jízdách neřve a i když vám to nejde a podaří se 1 pokus z 10 tak vás ještě pochváli. Na každou otázku odpoví a pokud se něčeho bojíte tak vás rychle vyvede z omylu že vlastně nevíte čeho jste se báli. Za mě je to top PAN učitel a každému bych tuto autoškolu doporučila.
vloženo: 16. listopadu 2016
vložil: MM, emailová adresa nezveřejněna

Pan Žáček je člověk na svém místě.Mohu jen doporučit příprava na zkoušky super.Pokud chcete opravdu instruktora který se vám věnuje je slušny a hlavně na vas nekřičí tak doporučuji Tohoto instruktora.Pomohl mi překonat strach sednout za volant a jsem mu opravdu vděčná,že měl tu trpělivost mě to naučit.
vloženo: 29. ledna 2016
vložil: Adéla Pohlová, emailová adresa nezveřejněna

tohle je perfektni autoskola hlavne pro zensky on si s vama povida vtipkuje a vse ochotne a s radosti poradi ukaze a vysvetli proste je to chlap no :D jinak jak zacek tak ten druhej borec (nevzpomenu si na jmeno) vas na 100% naucej ridit kdyz si reknete klidne vam venujou pul hodiny jizy na nacvik techniky vyzkousi vas z nakejch veci jen skoda ze maj 2 STEJNY auta misto dvou nissanu bych zvolil nissana a treba nakou skodovku fabii nebo cokoliv jinyho co malo zere a nestoji 1M je to pak zmena a pak zjistite ze se kazdy auto ridi jinak a ze musite na nej opatrnejc nevite co s vama udela nebo jak moc je citlivy nauci vas to ze vase auto po zavereckach je zase jiny a budete pripraveny na to ze bude jiny to mi tu trosku chybi, za volant se dostanete tak v prumeru jednou za tejden nekdy 2x a nekdy taky jen jednou za 2 tejdny podle lidi nebo jak jsou zkousky ale soboty i nedele jezdej jak divy na naky vikendy si nejak extra nehrajou celkovy hodnoceni davam 90% za dobrej peniz dobre ucej
vloženo: 9. února 2013