Autoškola Hlaváček - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Hlaváček

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Hlaváček < <

Dělat s panem Hlaváčkem autoškolu je jedna radost. Zasmějete se, vždy Vám rád odpoví a řídit Vás taky dobře naučí. Neměla jsem s ním nikdy problém. Proto dávám za 1. Kateřina
vloženo: 16. června 2014
vložil: Kateřina, emailová adresa nezveřejněna

Autoškoly jsem se hodně bála.Hlavně toho,že pan instruktor nebude mít se mnou nervy.Byla jsem příjemně překvapena,protože pan Hlaváček je opravdový profesionál a vždy vše v klidu vysvětlí.Má velmi lidský přístup a pochopení.Vřele doporučuji.
vloženo: 15. prosince 2013
vložil: Martina, emailová adresa nezveřejněna

Je to už 12let co jsem si dělala řidičák na sk.B,T,A. U Míry Hlaváčka jsem se rozhodla rozšířit o sk. E. Měla jsem strach jezdit s profesionálem a po tak dlouhé době zas dělat testy a techniku! Jízdy po Jíčíně proběhly v pohodě a v klidu. Žádný křik a nadávky ze strany lektora, jak jsem byla zvyklá před x lety. To ženy velice ocení!Testy a techniku jsem taky nakonec zvládla. Čemu jsem při výuce nerozumněla-to mi bylo polopaticky vysvětleno(ženský hold nejsou tak technický typy).Autoškolu Míry Hlaváčka můžu jedině doporučit! Líbil se mi přístup, cena kurzu byla také vyhovující.Spokojená žačka Alena.
vloženo: 20. dubna 2010
vložil: Alena,

Je to už 3 roky, co jsem dělala autoškolu u p. Hlaváčka a jsem nesmírně vděčná za profesionalitu a odbornou úroveň. Byla jsem skutečně oříšek a myslela jsem si, že to nikdy nezvládnu. Vzhledem k tomu, že to byla již 3 autoškola, kterou jsem zkusila, v těch ostatních mi někdy slušně a jindy neomaleně vysvětlili, že na to prostě nemám, tak vím o čem mluvím. Dnes jezdím denně a řidičák mně živí a i do velkých měst a nemám problém. Děkuji
vloženo: 3. března 2010
vložil: Rohlová Karin,

Jsou zde dvě autoškoly a mají v názvu HLAVÁČEK, ale jen jedna z nich je nejlepší a to je AUTOŠKOLA MIROSLAV HLAVÁČEK. Jen té patří mé DÍKY.Šárka

UPOZORNĚNÍ: Toto hodnocení bylo dle poznatků administrátorů webu VSECHNY-AUTOSKOLY.cz s největší pravděpodobností vloženo samotným provozovatelem této autoškoly nebo na základě jeho podnětu.

vloženo: 30. prosince 2009
vložil: šárka,

V této autoškole jsem dělala papíry na skupinu B bez problému a s velkou ochotou Miroslava Hlaváčka. Mám mladší sestru,která si bude dělat papíry v příštím roce také v této autoškole. Nenastali zde žádně komplikace a vždy byla domluva i z druhé strany. Monika
vložil: monika,

Autoškolu jsem dělala na neomezenou motorku, jízdy s Mirkem Hlaváčkem na Suzuki proběhly naprosto v pořádku a ohledně techniky mi vysvětlil vše, čemu jsem nerozuměla. Přípravu na testy nemohu soudit, jelikož přes deset let jezdím autem tak jsem v tomto směru pomoc nepotřebovala. Touto formou děkuji za časovou flexibilitu a osobní přístup.
Kateřina Hajátková
vložil: Kateřina Hajátková,

Tuto autoškolu hodnotím velmi kladně,potřeboval jsem si dodělat papíry na silnou motorku a vše proběhlo rychle v pořádku a bez konfliktů. Proto tuto autoškolu všem doporučuji. Děkuji Jára
vložil: Jaromír, emailová adresa nezveřejněna

Letošní rok jsem s úspěchem zvládla autoškolu na skupinu B.Tato Autoškola dokáže připravit na zkoušku, ale hlavně na dnešní provoz. Ještě jednou děkuji Veronika.

vloženo: 27. prosince 2009

Z Autoškoly jsem měl velké obavy z techniky a testů, ale po velké spolupráci Miroslava Hlaváčka dopadlo vše na výbornou. S panem Hlaváčkem byla dobrá domluva ohledně teorie a jízd v týdnu i o víkendech.Tuto Autoškolu můžu všem doporičit Honza Čmuchálek.

---------
Osoba uvedená jako autor výše uvedeného příspěvku se od jeho vložení distancovala a potvrdila tak, že tento text byl s jistotou vložen samotným provozovatelem autoškoly.

vloženo: 27. prosince 2009

Mám papíry na skupinu A,B, a musím říct,že tuto autoškolu hodnotím velmi pozitivně. Žádné problémy a komplikace nikdy nenastaly a vždy byla velká ochota ze strany autoškoly. A proto jí patří mé velké díky a doporučuji dalším uchazečům. Šárka

vloženo: 22. prosince 2009

Jízdy byly v pohodě, ale na techniku téměř vůbec nepřipraví, o tom, že je Hlaváček mladší úchyl jsem slyšela, ale já jsem s ním neměla problém...občas náká ruka na koleni nebo narážka, ale nebylo to nic amorálního. Prostě klasický autoškolák .
vloženo: 31. října 2009

Vezmou si od vás peníze, 13x se projedete u nich v autě a toť vše, Žádná pomoc s vyhláškou nebo s testama. Hlavně že jim zaplatíte o nic víc jim tam nejde. Dejte si pozor na mladého Hlaváčka je to úchyl, rád osahává a zve mladé dívky k sobě domu. Zažila jsem to, jinak bych to nepsala
vloženo: 30. září 2009

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Není pravda, že žák jede jízdy v autoškole 13x, koho jsem údajně zval do domu (bytu). Ať ta určitá osoba (žena, muž) napíše přesně datum kam byl dotyčný údajně pozván a jak to v místě kde byl vypadá?! To si ten člověk určitě nevymyslí.

Pokud máte s autoškolou Hlaváček osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Hlaváček < <

Autoškola Hlaváček - navigace