Autoškola Zdeněk Hlavatý - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Zdeněk Hlavatý

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zdeněk Hlavatý < <

Co se týká přístupu k žákům není nic co by se dalo vytknout. Jsou férový, zajímají se o vás, poradí a vysvětlí tak, že to pochopí každý. Instruktoři jsou velice příjemní a pokud chcete hodně vám nabidbou. Výuka teorie je velice zajímavá a dá se z ní vytěžit maximum a to i díky velmi příjemnému prostředí učebny.Dopravni prostředky, které má autoškola k dispozici jsou pro výuku to pravé nic náročného na ovládání.
Všem co hledají autoškolu, která je úspěšně dovede k závěrečné zkoušce mužů zcela doporucit.
vloženo: 14. září 2016
vložil: Lukáš Marek , emailová adresa nezveřejněna

Skvělý přístup k žákům. Po přechodu z Liberce obrovská změna k lepšímu. Paní instruktorka ochotná, milá, trpělivá a především toho hodně naučí. Všem, kteří si hledají autoškolu doporučuji.
vloženo: 5. prosince 2015
vložil: Jan Jerie, emailová adresa nezveřejněna

Paradni jak teorie, tak jizdy. Na zkousky pripravi skvele, vzdycky je s obema lektory sranda, jsou vstricni a ze rizeni nedelaji zadnou vedu :)
vloženo: 15. září 2010