Autoškola Holecová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Holecová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Holecová < <

Skvělí přístup. Pohodlí, naučila jsem se skvěle pohodlně a samozřejmě bezpečne řídit. Nemám co dodat prostě 1 podtrž s hvězdičkou. Nemohla jsem si lépe vybrat
vloženo: 3. ledna 2024

Skvělí přístup. Pohodlí, naučila jsem se skvěle pohodlně a samozřejmě bezpečne řídit. Nemám co dodat prostě 1 podtrž s hvezdičkou. Nemůžu napsat stížnost ale nejdriv sem byla v nobe a musela jsem jinam
vloženo: 3. ledna 2024

Doporučuji, jsem velice spokojen 100% úspěšnost
vloženo: 4. listopadu 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Po odchodu z první autoškoly jsem si vybrala tuto a byla jsem naprosto spokojená. Přístup instruktora perfektní, profesionální. Ani jednou se nestalo, že by na mě zvýšil hlas nebo se naštval a to upřímně, někdy bych se mu nedivila. Nicméně ke zkouškám mě naučil co jsem potřebovala a bez obav jsem začala řídit hned, jak jsem dostala ŘP.
vloženo: 8. března 2018
vložil: Andrea,

Vybrala jsem si tuhle autoškolu, protože byla blízko mé školy, ale kdybych si měla vybrat znovu, neměnila bych. Instruktoři mě naučili mnoho dobrých rad a tipů jak správně a bezpečně řídit a povedlo jsem jim do toho dát i kapku humoru. Nikdy nebudu litovat výběru a budu na tyhle časy v dobrém vzpomínat. Každému bych tuhle autoškolu doporučila!!!!
vloženo: 21. října 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Holecová osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Holecová < <

Autoškola Holecová - navigace