Autoškola HOP - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly HOP

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola HOP < <

nikomu nedoporucuji tuhle autoskolu !! Pan Hodslavsky absolutně nic nenaučí, jestliže jde člověk do autoškoly s tím, že nemá nikoho v rodině s autem. Je velká pravděpodobnost že se to s učitelem nenaučí.
Pan Hodslavský je velmi netolerantní, žák mu je jedno. Shrábne prachy a nazdar
vloženo: 8. února 2019

Čtyři měsíce jsem absolvovala výcvik autoškoly, který mě upřímnně nic nenaučil, učitel bbyl velmi agresivní vůči mých chyb a netolerantní. Posledn jízdu jsem však chtěla trávit parkováním, jelikož jsme spolu parkovali třikrát a to za jeho pomoci. Tudiž sama jsem neparkovala ani jednou, vždy měl své ruce na volantu a pedále měl na starosti taky on.
Poslední jizdu jsem mu však oznámila jestli bych mohla zkusit ještě parkovat, řekl že můžem, ale jak jsme zajeli na parkoviště, nějak jsem zastavila a řekl mi : ,, tak parkujte ,, jenže já na jeho rady byla zavislá a když jsem mu řekla že to neumím, protože jsme parkovali třikrát a to za jeho pomoci naštval se, chtěl at odjedu z parkovistě a už jsme neparkovali.
Na druhý den jsěm měla závěrečnou zkoušku, testy byly uspesne, komisař řekl at se domluvíme v jakém pořadí pojedeme a když jsme se s paní y která vycvik absolvovala se mnou domluvily že pojedu jako druhá panu učiteli se to nelíbilo a řekl at já jedu jako první že to určuje i on ( i přes to ze komisař řekl ze poradi at si urcime mezi sebou, že mu je to jedno) Takže jsem jela jako první, po pěti minutách pan komisař chtěl at si zaparkuju... covím já tak se parkuje až uplně na konci.. Je jasné že pan učitel řekl komisaři, at si hned zaparkuju že mi to nejde protože věděl žemě to nenaučil.Tudiž Jízdy byly neuspesné. K večeru mi pan učitel volal s tím jakou mám směnu v práci že by mi rád odevzdal formuláře které se vycviku týkaji. Prvně jsem moc nepochopila,ale řekl mi že se mnou dál spolupracovat nechce. Volala jsem v tu chvíli do šesti autoškol poblíž mého bydliště, bohuzel mají všude plno.
Zdroj: https://www.poradte.cz/auto-moto/32107-autoskola-se-mnou-ukoncila-spolupraci.html
vloženo: 8. února 2019

Dlouho zde nebylo přidáno žádné nové hodnocení na tuto autoškolu, proto se odhodlám a napíšu ho já, protože si myslím, že se mezi budoucími řidiči najdou i tací, kteří si vybírají autoškolu na základě doporučení a hodnocení, tak snad vám mé hodnocení dopomůže zvolit správně. :)

Autoškolu HOP jsem si vybral právě na základě internetových recenzí a názorů známých, kteří touto autoškolou prošli. Teď, s odstupem času, mohu s klidným svědomím říci, že jsem si nemohl vybrat lépe.

Co se týče teorie - teorie probíhá ještě před samotnými jízdami, což si myslím, že je dobře, protože jste dříve, než jdete na cesty, seznámeni s tím, jak to vůbec funguje - dopravní značky, křižovatky a přednosti na nich atd. Jakmile zvládnete teorii, jdete na cesty. Mohu vám říci, že pan Hodslavský je strašně klidný člověk, který vše perfektně vysvětlí a pokud se vám nedaří, pomůže vám. Určitě se nebojte, že by po vás jakkoliv křičel. Každý má občas den "blbec", kdy se prostě nedaří a to on chápe. :)

Co se týče zkoušek - dal jsem je díky kvalitní přípravě v této autoškole napoprvé.

Takže pokud se rozhodujete, kterou autoškolu zvolit, tak jednoznačně doporučuji zvolit autoškolu HOP - je to ta nejlepší volba! :)
vloženo: 2. listopadu 2018

Maximální spokojenost,a rozhodně všem doporučím.Pan Hodslavský je bezvadný.Mnohokrát děkuji P.S. Veřovice
vloženo: 3. ledna 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Do autoškoly Hop jsem se vždy těšila, byla jsem vždy mile překvapena profesionálním přístupem pana učitele, cítím že jsem si lepší autoškolu vybrat nemohla! Jsem ráda že jsem chodila právě do této autoškoly a určitě bych ji doporučila všem kdo si chtějí vklidu a bez stresu udělat řidičské oprávnění.

vloženo: 12. srpna 2013
vložil: silvik,

Výborná autoškola! Profesionální a přátelský individuální přístup ke studentům, malý počet studentů ve skupině (max 6), výcvik na novém vozidle. Vše jak si u kvalitní autoškoly představuji.
vloženo: 24. ledna 2012

Pokud máte s autoškolou HOP osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola HOP < <

Autoškola HOP - navigace