Autoškola Beskyd - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Beskyd

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Beskyd < <

Tuhle autoskolu muzu jen doporucit. Vycvik pod vedenim pana Hory je velice profesionalni.Je velice ochotny se prizpusobit vasemu casu a pozadavkum. A jestli jsi nekdo stezuje ze na zkousky se ceka dlouho, myslim ze by ta stiznost mela smerovat uplne jinym smerem.terminy zkousek davaji komisari ne ucitele!diky tehle autoskole jsem.se naucila ovladat auto ( a uprimne nebylo to se mnou vubec jednoduche) a hlavne jsem se naucila zvladat stres za volantem. S panem Horou bych jezdila i Rally. ;-) takze za me velika spokojenost. Ne vsude se sejde profesionalita , ochota a trpelivost v jednom.
vloženo: 11. ledna 2020
vložil: adell,

Skvělý přístup k žákům .
Velká časová flexibilita.
Vřele doporučuji .
vloženo: 11. ledna 2018

Autoškolu Beskyd pod vedením pana Jana Hory jsem absolvovala v roce 2007. Poslení tři roky řídím auto denně a musím říct,že díky této autoškole se považuji za dobrého řidiče. Byla jsem perfektně připravena na zkoušky, jízdy byly v pohodové atmosféře bez stresu a vždy jsem se setkala s maximální vstřícností.Přeji hodně štěstí. Anna
vloženo: 20. února 2016
vložil: jméno nezveřejněno,

Autoskola Beskyd pana Jana Hory (pozor, neplest si s autoskolou Beskyd pana Alese Hory, autoskoly jsou kousek od sebe a maji stejny nazev) je vyborna! Pan Jan ma stale vybornou naladu, srsi vtipem a svou pohodu prenasi i na studenty. Ocenuji trpelivy pristup, kdy po vas nekrici, a vse vam v klidu vysvetli i v pripade, ze stejnou chybu udelate vicekrat. :) Urcite mohu doporucit, pana Jana bych nevymenila, pohoda a zadny stres v aute, to je totiz pri vyuce nesmirne dulezite.
vloženo: 12. srpna 2015
vložil: jméno nezveřejněno,

Špatná organizace jízd
vloženo: 15. července 2015

Tuto malou autoškolu doporučuji, setkáte se s velmi milým a vstřícným přístupem a vše zvládnete s pomocí zaměstnanců autoškoly v pohodě a klidu. Maximálně se přůzpůsobí Vašim časovým možnostem.
vloženo: 20. srpna 2014

Pokud máte s autoškolou Beskyd osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Beskyd < <

Autoškola Beskyd - navigace