Autoškola Horák - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Horák

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Horák < <

Tuto autoškolu určitě nedoporučuji a bohužel nejsem jediná. Přístup instruktora je opravdu příšerný, nadává sprostě, ponižuje žáky a neumí vysvětlit základní věci. Pan instruktor má nejspíše syndrom vyhoření a tak si své psychické problémy vylévá na svým žácích. To ani neumluvím o tom, že z Vás bude postupně tahat co nejvíce peněz to jde. Za mě nejhorší volba a příště dám raději na rady ostatních.
vloženo: 11. října 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Celý proces autoškoly nemůžu říct špatně slovo prostě volil podle recenzí a vybral jsem si správně tuto autoškolu doporučuji
Za mě jsem si to užil vždy jsem si parádně užil
vloženo: 1. ledna 2023
vložil: Lukáš Brázdil ,

Teorie skvělá vtipná a poučná
Mám za sebou 6 jízdu a musím uznat že jsem se toho bál ale teď už jezdím v klidu a vždy se těším na jízdy.
S panem Horákem se dá domluvit na splátkách a je vtipný a prostě kvalita se pozná pokud se něco změnilo dá vám vědět den předem nebo ráno ten den.
Doporučuji tuto autoškolu!
A věřím že naučí na zkoušku

vloženo: 5. října 2022
vložil: Lukáš Brázdil ,

Ze začátku jsem měla obavy, ale pan učitel Horák je moc hodný a trpělivý.
Určitě bych ho doporučila.
vloženo: 16. dubna 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Perfektní přístup, jízdy naprosto v klidu bez stresu.
vloženo: 29. září 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Velice prijemny a profesionalni personal, sam pan Horak je velice prijemny. Silene doporucuji vsem.
vloženo: 25. května 2018

Tato autoškola je super! Pan Horák je vstřícný a je s ním zábava. Vše vysvětlí pečlivě. Pokud něco nejde, vysvětlí a pomůže, jak nejvíc to jde. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě jeho autoškolu.
vloženo: 2. července 2015
vložil: Nikola Víchová , emailová adresa nezveřejněna

Přístup, vystupování a celý průběh autoškoly hodnotím velice pozitivně. Teoretický výcvik byl pojat vcelku vtipně i přesto naučně. Praktický výcvik i přes mou nervozitu byl velice klidný, nebyl zbrklý a rychle jsem měla pocit jistoty. Cena nejlepší v Opavě a s domluvou nikdy nebyl problém. Jsem naprosto spokojená a všem vřele doporučuji. Dnes již mám i přes tak krátkou dobu od ukončení několik set kilometrů za sebou a autoškola prostě splnila co měla.
vloženo: 4. září 2014
vložil: Radka Sojka, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Horák osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Horák < <

Autoškola Horák - navigace