Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Josef Horn - hodnocení a reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Josef Horn

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Josef Horn < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Horn jsem byla velice spokojená. Paní Řezáčová je perfektní a trpělivá instruktorka a hodně vás toho naučí. Kdo přemýšlíte do jaké autoškoly jít, tak tahle je jasnou volbou :-)
vloženo: 28. června 2014
vložil: Eva Baumruková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mé hodnocení je naprosto kladné. Po pár letech neřízení jsem absolvovala kondiční jízdy s paní Řezáčovou, která je moc trpělivá a snad jsem i díky ní překonala fobii z řízení a strach z mužských instruktorů autoškol. Po velmi nepříjemných zážitcích při absolvování autoškoly s panem Josefem Hofmeisterem ze Kdyně, který nejen, že nebyl vůbec trpělivý, ale při výuce mne dokonce obtěžoval sexuálními narážkami a hlazením rukou na volantu, jsem při jízdách s paní Řezáčovou zjistila, že autoškola a řízení nemusí být ošklivým zážitkem. Moc doporučuji ženám, pro které by mužský instruktor mohl být problémem.


vloženo: 26. července 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   1*...
vloženo: 9. prosince 2009
vložil: Míša, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Josef Horn osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Josef Horn < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Josef Horn - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje