Autoškola Vladimír Hřebíček - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vladimír Hřebíček

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vladimír Hřebíček < <

Velmi spokojená.
Vždy vstřícný přístup ohledně plánování jízd, vzhledem k mému dojíždění.
Pan Kafka, velice klidný, trpělivý učitel, s nervy ze zlata.

vloženo: 15. prosince 2022
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna

Pan Kafka byl moc hodný a mnoho mě naučil. Výběr autoškoly vůbec nelituji. Celou jízdu Vám obohatí i jeho smysl pro humor, včetně užitečných rad za jízdy. Povahově velice klidný člověk. Auto na jízdy opravdu super.
vloženo: 15. března 2021
vložil: Filip , emailová adresa nezveřejněna

Celkem fajn autoškola není si na co stěžovat
vloženo: 7. listopadu 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan lektor se při mé první jízdě choval, jako bych už uměl jezdit. Předem jsem mu řekl, že jsem v autě nikdy předtím jako řidič neseděl. Velice vulgárním slovy komentoval moji jízdu, i přes všechnu snahu, co jsem do toho dal.
Párkrát mě seřval za to, že jsem nedal blinkr, bohužel dal a zbytečně došlo k "hádce". Když neslyší, proč je lektorem?
Nejlepší část byla, když mi řekl ať odbočím do leva a myslel tím pravou stranu. Samozřejmě mi tvrdil, že říkal pravou.
Na jízdy se bojím chodit a lituju že si to dělám zde.
vloženo: 6. října 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Všechno bylo super. Měla jsem nejlepšího instruktora, vše mi vysvětlil, ochotně odpovídal na mé dotazy, byl příjemný a velice vstřícný. Panu Kafkovi patří veliké díky.
vloženo: 24. září 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Nejlepší Autoškola, vtipný, sympatický a skvělý učitel
vloženo: 15. února 2018
vložil: Helena Vasarábová,

Naprostá spokojenost. Dělal jsem řidičák na auto a na motorku a všechno super. Pan Hřebíček všechno vysvětli všechno naučí. a zkoušky super. Budu rozhodne doporucovat
vloženo: 21. května 2013
vložil: david,

Rozhodně budu doporučovat!!! Žádné mazání medu kolem pusy, jak to dokáží některé autoškoly v Jeseníku, ale ferove a příjemné jednání a to se cení!!
vloženo: 4. listopadu 2012
vložil: anna, emailová adresa nezveřejněna

Určitě doporučím známým!
vloženo: 19. října 2012
vložil: Lucie,

Dělal jsem doplňovací kurzu na BE, takže se nejednalo o úplný kurz. Majitel AŠ a lektor v jedné osobě se choval perfektně klidně, dával informace, které byly užitečné pro absolvování závěrečbných zkoušek, ale i pro další ježdění s vlekem. Byl jsem naprosto spokojen. Cena ? Ta nezávisí pouze na AŠ, ale je ovlivňována cenou pohonných hmot, výší různých odvodů a pod. Zkoušky jsem absolvoval bez problémů a ještě jednou děkuji.
vloženo: 23. července 2012
vložil: Milan Toušek,

Zkusily jsme s kamarádkou dát své syny každá do jiné autoškoly a porovnat je. Já zvolila aš pana Hřebíčka a byla jsem velice spokojená jak já při jednání s ním, tak i můj synek. Je to velmi sympatický a příjemný pán. Kamarádka zase zvolila aš Otrubu a když jsme to porovnaly, tak pan Hřebíček zvítězil. Cena kurzu sice byla dražší, ale rozhodně není čeho litovat. Dneska není nic levné, a za kvalitní služby se platí. Rozhodně budu doporučovat!
vloženo: 12. dubna 2012
vložil: A. Filipčíková,

Dal jsem na vase rady tady a fakt vpohode.zkouzky byli pohodicka
vloženo: 10. ledna 2012
vložil: Petr , emailová adresa nezveřejněna

v klidecku autoskola
vloženo: 18. října 2011
vložil: michal, emailová adresa nezveřejněna

fantastické! není co dodat. Jsem rád ze jsem zvolil tuto autoskolu. kvalitní příprava a 100procentni úspěšnost!
vloženo: 17. srpna 2011
vložil: Martin Koláček,

Toz dobra to autoskola! byl jsem svedkem kdy nam sam komisar rekl ze je to jedna z nejuspesnejsich autoskol a lidi tu propadaj opravdu minimalne! Hooodne spokojenej!! jen co dostanu ridicak tak si delam znova u hrebicka. Palec hore
vloženo: 8. srpna 2011
vložil: Hanes, emailová adresa nezveřejněna

Tuhle autoškolu mi doporučil kamarád a jsem ráda, že jsem k panovi Hřebíčkovi šla. Musím hodně chválit, je strašně hodný a paní co mě během autoškoly přezkušovala na závěrečné zkoušky taky. :-) Kdybych mohla, jdu znova. DOPORUČUJI
vloženo: 20. května 2011
vložil: Alice, emailová adresa nezveřejněna

hej proste super.ostatni autoskoly se muzou jit zahrabat!!!lidi bezte tam
vloženo: 12. května 2011
vložil: brondys,

Bomba! Výbornej přístup=výborná autoskola!!!Nejlepsi v celym Jesu!
vloženo: 5. března 2011
vložil: Martin S,

Naprosto jsem byla spokojená! Lepší autoškola snad není! Pan Hřebíček je hodně sympatickej a příjemnej pán. A ta jeho trpělivost, prostě super! Kdyby bylo takových víc, jako je právě on. Rozhodně doporučuji!!!
vloženo: 9. února 2011
vložil: Míša V.,

S Autoškolou pana Hřebíčka jsem byl velice spokojen! Absolvoval jsem v této autoškole více kurzů, takže musím napsat pouze a jen kladné hodnocení. Líbil se mi přístup pana Hřebíčka. A ze zkušeností svých známých mohu jen říci, že tato autoškola je opravdu kvalitní a rozhodně se nesnaží dostat z lidí jen peníze, jak to dělá většina autoškol na Jesenicku. Jde vidět, že panu Hřebíčku jde opravdu o to, aby daný kurz všichni úspěšně absolvovali a opravdu se naučili řídit!! Do budoucna budu všem doporučovat. Petr M.
vloženo: 16. března 2010

Pohodicka
vloženo: 18. listopadu 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna