Autoškola ILA - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly ILA

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola ILA < <

Výborný přístup k žákům. Dokáží naučit výborně na motorce a člověk je pak připraven bez problémů udělat zkoušky a pak vklidu vyrazit se získanými zkušenostmi ven do světa, kde číhá mnoho nástrah..
Určitě všem doporučuji..
vloženo: 31. srpna 2012
vložil: Maník, emailová adresa nezveřejněna

Hodnocení této autoškoly je jednoznačně pozitivní. Po celou dobu jsem věděl, že jsem na správném místě, kde získám spoustu do života správných rad jak se učit novým překážkám, které jsou pro řidiče každodenní rutinou. Kvaliní výuka a super učitelé to je autoškola ILA. Děkuji Vám ze všechno co jste mě naučili ;)
vloženo: 17. února 2012
vložil: Zdeněk, emailová adresa nezveřejněna

Vše OK
vloženo: 8. července 2010

Autoškolu ILA bych rozhodně doporučila.Až na jednoho učitele který byl dost přísný byli všichni milí,trpěliví,na jejich přístup si rozhodně nemůžu stěžovat hodně mě naučili a já jsem za to vděčná.Ke konci jsem jezdila jen s paní Landovou a jí také za hodně vděčím moc ráda na všechny vzpomínám a ráda se za nimi někdy podívám.Moc dobře se jezdí v těch jejich autech Renault Megan a Renault Thalia fakt super.Moc všem děkuju a zdravím autoškolu ILA.Petra V.
vloženo: 4. září 2009
vložil: Petra V.,

Pokud máte s autoškolou ILA osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola ILA < <

Autoškola ILA - navigace