Autoškola Ing. Hrubý - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Ing. Hrubý

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ing. Hrubý < <

NEJHORSI AUTOSKOLA V DOMAZLICKEM KRAJI DRAHA A SLUZBY ZAKUM ZADNE JEN VYBRAT PENIZE A ONO TO NAK DOPADNE HNUS ZRUSIT LICENCI NAPISTE MI KDO JSTE NEBYL SPOKOJENY A ROZJEDEM TO DEKUJI
vloženo: 2. listopadu 2012
vložil: DANIELA,

nejhorsi autoskola na domazlicku jooo a hlavne nejdrazsi NECHODIT
vloženo: 27. října 2012
vložil: jméno nezveřejněno,

AUTOŠKOLA V ROZKLADU, pan autoškolák má už jiné zájmy a na žáky kašle
vloženo: 8. října 2012
vložil: jméno nezveřejněno,

hruza nic nas nenaucil jen odjezdit a to je vse zadna teorie nic je to na nic nedoporucuji nikomu mnel by to zavrit tuto neni autoskola
vloženo: 6. října 2012

vloženo: 12. května 2011

vloženo: 12. května 2011
vložil: tomas drasky,

Kurz probíhal podle mých představ a s ohledem na mé časové možnosti. Během kurzu jsem měla možnost vyzkoušet si jízdu po dálnici, podle GPS i v rizikových povětrnostních podmínkách. Pan učitel je opravdu pohodový, klidný, vše vysvětlí, opakuje. Na zkušební testy nás připravil maximálně. Kurz jsem skládala ve 45 letech, vstupovala jsem s velkým strachem, ale naprosto zbytečně.
Opravdu mohu komukoliv doporučit. Na Domažlicku jednoznačně nejlepší autoškola.
vloženo: 21. listopadu 2009
vložil: Lenka Marková, emailová adresa nezveřejněna

Bezvadnej člověk, super individuální přístup příjemný výcvik všem můžu jen doporučit.
vloženo: 9. března 2009
vložil: Zoltán K.,

Super, velmi dobrý přístup, slušný často i legrace. Doporučuji.

UPOZORNĚNÍ: Toto hodnocení bylo dle poznatků administrátorů webu VSECHNY-AUTOSKOLY.cz s největší pravděpodobností vloženo samotným provozovatelem této autoškoly nebo na základě jeho podnětu.

vloženo: 31. října 2008

Pokud máte s autoškolou Ing. Hrubý osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ing. Hrubý < <

Autoškola Ing. Hrubý - navigace