Autoškola IOV - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly IOV

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola IOV < <

Poměrně levná autoškola, ale jinak nic moc. Někteří instruktoři jsou strašně nervní a nic moc nenaučí. Vůbec se mi tam nelíbilo, a tak jsem odešla a raději si našla jinou autoškolu, kde aspoň něco naučí.
vloženo: 14. července 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Určitě bych tuto autoškolu dopuručila ostatním
vloženo: 26. září 2011

pokud vlezete do této autoškoly,uděláte největší chybu v životě.
Oželela jsem prachy a udělala autoškolu jinde NAPOPRVÉ!!!
vloženo: 14. května 2011
vložil: zuzina, emailová adresa nezveřejněna

Cena je dobrá, výuka bych řekla normální. Něco vás tu naučí, něco ne (např. já se dvakrát moc nenaučila parkovat, protože jsme to na jízdách trénovali tak maximálně 3x). U zkoušek musí být člověk buď machr, nebo mít prostě štěstí. Za 14 jízd se stejně nemůže naučit víc než základy, každý se holt potom musí vyjezdit sám a učit se sám. Instruktoři jsou ale vstřícní a neskutečně trpěliví, což je velké plus.
vloženo: 27. února 2011

Tuhle autoškolu bych rozhodně nikomu nedoporučila. Cena je sice velice přijatelná, ovšem autoškole se to bohatě vrátí v opravných zkouškách, které musíte zaplatit. Není možné, aby komisař z 8 lidí vyhodil 7 za to, že neznají nedůležité fyzické zákony u technické. Kde potom ti, kteří si rozhodně nikde na polní cestě nebudou spravovat auto mají vzít tyto podrobné informace??? Proč když jsou tak důležité, tak nejsou zapsány v knize autoškoly?! Nicméně přístup učitelů v autoškole taky není nijak úžasný. Někteří, s kterými jsem měla tu čest jezdit neumí nic jiného, než řvát a srážet vaše sebevědomí. Neplatí to samozřejmě o všech, ale jistě chápete, že poslední co začátečník za volantem potřebuje je nějaké řvaní nervózního učitele....
vloženo: 24. ledna 2011
vložil: Michaela, emailová adresa nezveřejněna

Když je někdo blbý,jak čtverky vidle a nedej bože je to blondýna,tak jí nepomůže vůbec nic!V IOV Brno Mají dobrý výukový plán,záleží jen na každém člověku,jak je schopný nebo ochotný se učit.IOV Brno je pohodové vzdělávací středisko,mohu jen doporučit!
vloženo: 6. září 2010
vložil: Josef Švarc,

Děs a hrůza. Už bych tam nikdy nevlezla a ani to nikomu nedoporučovala. Sice chtěli málo peněz, ale pak je z nás zase vytahali za opravné zkoušky. Vůbec nic nás nenaučili, jak v jízdách,tak v teorii,
vloženo: 17. ledna 2010