Autoškola ISŠA - hodnocení a reference

Prostě profíci...
vloženo: 1. března 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pro veřejnost VELICE výhodná cena všech skupin a podskupin (A1,A,B1,B,C1,C,D) s příjemnými instruktory. Vedoucí autoškoly velice příjemný a ochotný, dobré vybavení a vozidla pro jízdy (SKUPINA B: Fiat Punto, Fiat Bravo 2010, Škoda Fabia 1,2 HTP ve které se opravdu naučíte jezdit. SKUPINA C1,C : Iveco(menší provedení) a skupina C nové Iveco Eurocargo, luxusní náklaďák, měl jsem v něm jízdy. a nakonec SKUPINA D: úplně nová KAROSA ARWAY ! ). Všem vřele doporučuji, je prostě super.
vloženo: 1. května 2011
vložil: Marek Peňas,

No když to řeknu takhle, tak tohle byla opravdu perfektní autoškola, protože se za jízdy dobře bavilo s instruktory a byla zábava. Nebyla to taková ta jízda, že vám řekne "zahněte doleva, zahněte doprava, atd..." Když to šlo, tak se opravdu bavilo. Mám tuhle autoškolu rád. Já jako "skoro" bývalej student školy ISSA na to mám dobré vzpomínky. Doporučil bych ho hodně lidem, protože je to opravdu za hodně slušnou cenu pro veřejnost, já jako ten student jsem to měl zadarmo, protože mi to hradila škola a jediné co jsem platil, tak bylo magistrátu... To je asi ode mě vše. Opravdu si tuhle autoškolu chválím
vloženo: 16. června 2010