Autoškola Iva - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Iva

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Iva < <

Rozhodl jsem se napsat, jak to chodí s autoškolami v tomto městě. Píši zde hlavně pro ty, co zvažují do jaké autoškoly se přihlásit, ale i pro ty co nemohou zkoušky udělat. Tohle není HATE na konkrétní libereckou autoškolu, drtivá většina autoškol Vás řídit naučí. Proto tuto zprávu píši na všechny liberecké autoškoly. Problém spočívá v libereckých komisařích. Jak už bylo psáno před lety v této zprávě.
(Doporučuji přečíst komentáře pod článkem.) Od té doby se nic nezměnilo. Po absolvování kurzu v autoškole jdete na zkoušky, na kterých vás vyhodí za naprosté blbosti například zdržování provozu, znečišťování, atd. A zkoušky si opakujete a opakujete. Znal jsem jednoho řidiče z povolání, který řídil asi deset let a zkoušky musel udělat jinde. Jediná šance jak udělat zkoušku je jet první od magistrátu. Je takové nepsané pravidlo, že první co jede od magistrátu udělá. Zajímavé je, že tohle funguje u všech komisařů bez výjimky. Že by se snad dohodly? Druhá možnost jak udělat je pokud se komisař s někým baví a nevěnuje se svojí práci. To se však stává zřídka kdy.
Garantuji Vám ale, že komisaře poznáte již z dálky. Blondýna v kostýmku, bruneta oblečená v černém a běloch. Ten se asi chtěl stát lékařem, protože pořád chodí v bílém. Bílé boty, kalhoty i kožená bundička. Ten zkoušky dává jen hezkým holkám. O ostatních komisařích je škoda psát. Spojují je však prémie, které dostávají za vyhozené žáky. Jak všichni víme Liberec je nejzadluženější město v ČR (Mistrovství světa v lyžování), aby nějak umořily dluh vydělávají na lidech.
Vydělávají na tom i autoškoly. Za pučení vozidla a jízdy navíc. A tak nemají motivaci nic měnit. Slušné autoškoly o tomto mechanizmu vědí a na závěrečné zkoušky vozí žáky do jiných měst, nejčastěji do Turnova. Sem si i mnoho autoškol přesunulo sídlo. A většina neúspěšných žáků z Liberce sem chodí zkoušky dodělat. Přestup však také není nic pěkného. Tahle hydra se rozlezla i do nejbližších měst. Např. ve Frýdlantu se každého žadatele o přestup bojí přijmout, aby neměly problémy se zdejším komisařem.
A proč se o tom nemluví? Většina Liberečanů o tom ví a AŠ v Liberci nedělá. Ostatní to buď hodí za hlavu, nebo se s tím nechlubí. Kdo by se taky chlubil že udělá autoškolu na pátý a víc pokusů. Informace pochází z mých zkušeností a od bývalého instruktora z autoškoly. Vím, že stěžovat si jakémukoli úřadu nemá smysl, ale doufám, že to alespoň někomu otevře oči.

vloženo: 31. prosince 2015
vložil: Deon van Dux, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 5. července 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

no pratele,ctu tady od kolegi co dal prispevek nahoru ze je stoho vseho tak trochu v p..... chlape ty si asi jeden z tech blbcu nebo kloboucniku co jezdi predpisove a max 40km/h.prober se!!!!!kdyz nejsi spokojen s kvalitou co si dostaval tak jezdi tranvaji a nekrityzuj tady
vloženo: 16. října 2010
vložil: askabar,

Předem upozorňuji, že jsem nebyl žákem Autoškoly Iva a nikdy ani nebudu. Ale berte to jako varování před neprofesionalitou jednoho ze zaměstnaců...
Dnes jsem jel autem po Nákladní ulici. Pravděpodně instruktor této autoškoly mě ve velké rychlosti předjel ZPRAVA (!!!!) přes PLNOU ČÁRU a udělal mi ukázkovou myšku. Vzadu na skle bylo logo - NAUČÍME VÁS JEZDIT,ABY JSTE PŘEŽILI. Mám přání -naučte lidi jezdit tak, aby přežili i ostatní řidiči. Děkuji
Martin Hochman - přeživší řidič
vloženo: 11. listopadu 2009
vložil: Martin Hochman, emailová adresa nezveřejněna

Učitel je profík a je to znát!První hodiny mimo město, což na poprvé co jsem seděl za volantem je ok.Pak centrum-Šalďák,nádraží,u soudu...někdy jsem by spocenej až...přijel pro mě na jízdu a odvoz kam jsem potřeboval.Ke konci autoškoly občas nepříjemný, ale když 30x najíždíte do stejný křižovatky a ještě vás upozorňuje jak tam najet,a pak po 31 tam najedete blbě, tak se nedivim.Učitel-řidič autobusu, co jsem se dozvěděl informací do svého řidičského života, to kámoši nevěděli ani půlku toho co já.Dopuručuju! Táta mi půjčuje auto!!!
vloženo: 27. srpna 2009
vložil: žáci,

Pokud máte s autoškolou Iva osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Iva < <

Autoškola Iva - navigace