Autoškola Ivo - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Ivo

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ivo < <

Ja byla spokojena, proto píši kladné hodnocení a doporučuji.
vloženo: 24. června 2018
vložil: Jola,

Byla jsem moc spokojená. Děkuji a doporučuji. Jana P.
vloženo: 22. května 2018
vložil: Jana P., emailová adresa nezveřejněna

Dobrý den,
byl jsem velmi spokojen. Mohu jen doporučit. Děkuji
vloženo: 12. března 2018
vložil: jméno nezveřejněno,

“Dobrý den, chtěla bych napsat, že i já absolvovala kurz na skupinu B u této autoškoly. Volba byla správná. Kurz proběhl bez problému a závěrečná zkouška taktéž. Učitel příjemný to co jsem potřebovala mě naučil. Komisař u zkoušky taky v pohodě ( měla jsem trému). Autoškole děkuji za přípravu a trpělivost a přeji mnoho úspěchů.”
vloženo: 7. března 2018
vložil: iveta,

I já bych chtěl ve svém hodnocení poděkovat autoškole ivo a hlavně učiteli p. Greplovi za přípravu k závěrečné zkoušce. Moc mi to pomohlo děkuji a doporučuji všem.
vloženo: 7. listopadu 2017
vložil: Květoslav Slíva, emailová adresa nezveřejněna

Není to nejlevnější autoškola v Bruntále, ale když to ted hodnotím mi vůbec nevadí, že jsem si o něco připlatil. Vozový park i teretická učebna na dobré úrovni. Přístup učitele a příprava na zkoušku výborná. Na čem jsme se domluvili tak to platilo. Žádné poplatky navíc. Vše probíhalo jak mělo. Děkuji a mohu jen doporučit.
vloženo: 5. listopadu 2017
vložil: Mirek Kubík,

S autoškolou IVO jsem byl maximálně spokojen. Přístup učitele skvělej, teorie i jízdy, které jsem s ním absolvoval mi hodně pomohly u závěrečné zkoušky. Moc děkuji a přeji mnoho úspěchů.
vloženo: 14. září 2017
vložil: michal,

Super vřele mohu doporučit. Vše na úrovni. Děkuji za přípravu na zkoušky a přeji hodně úspěchů.
vloženo: 14. září 2017
vložil: jméno nezveřejněno,

Pokud máte s autoškolou Ivo osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ivo < <

Autoškola Ivo - navigace