Autoškola Antonín Janásek - hodnocení a reference

vloženo: 28. srpna 2016

Nic bych neměnila
vloženo: 17. března 2014

autoškolu pana Janáska jsem si vybrala díky skvělím referencím. A udělala jsem moc dobře. Byla jsem s ním i dalšími instruktory moc a moc spokojená.Díky jim za vše. Né jen že jsme jezdily po Hranicích, ale vzali nás i do Lipníku,, Přerova a dokonce i do Olomouce. Vyskoušeli jsme si vše a jsem jim za to vděčná.
Děkuji s pozdravem Marcela Vrubelová
vloženo: 31. května 2012
vložil: Marcela,

Autoškolu pana Janáska jsem si vyrala na základě doporučení své švagrové, která na tuto autoškolu pěla samou chválu. A měla pravdu. Všichni in struktoři byli velice příjemní, pan Janásek se vždy snažil,aby čas jízd všem vyhovoval. Vím,že to s námi žáky neměli lehké a obdivuji je, že si vždy zachovali klid,ikdyž by nás někdy za ty chyby co jsme dělali, určitě nejraději roztrhli. Všem instruktorům děkuji. Šubrtová Markéta
vloženo: 30. října 2011
vložil: Subrtová Markéta,

s Touto autoškolou jsem byl nemsírně spokojen,přijemné jednání a dobrá příprava na závěrečné zkoušky.Nebyl žádný větši problém.
vloženo: 13. března 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Příjemní instruktoři, a instruktorky. Jelikož sem dojížděl do Hranic z okolní vesnice, tak sem ocenil domluvu na mě vyhovující čas s linkami autobusů. Jedna menší výtka ale je. Chtělo by to projezdit celé Hranice, ne pořád stejné trasy. Je dobré si projet některé těžké křižovatky vícekrát, ale lepší by bylo to nějake obměňovat. Pořád ale pro mě zůstává tato autoškola nejlepší v Hranicích.
vloženo: 23. srpna 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

vynikajc domluva, vyhověl tak aby mi to vyhovovalo, neroztahuje se s tm moc dlouho.
vloženo: 18. srpna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Vyhověl mi časově, kdykoli pro mne přijel když jsem měl hodinu jízdy.
vloženo: 2. srpna 2010

Nejlepsi autoskola v Hranicich
vloženo: 19. května 2009
vložil: James, emailová adresa nezveřejněna