Autoškola Jiří Janda - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jiří Janda

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Janda < <

S autoškolou Janda jsem byla spokojená.Velmi dobrý přístup k žákům.Časové zdržení při jízdě mi vždy nahradili. Doporučuji.
vloženo: 12. září 2011
vložil: Katka, emailová adresa nezveřejněna

Dělal jsem přezkoušení v autoškole Jana a byl jsem po všech stránkách spokojen.
vloženo: 6. září 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

celková dobrá spolupráce výborne cenové vlastnosti v porovnání s jinými autoškolami.Instruktoři klidní a trpěliví. Vše v pořádku Doporučuji+++
vloženo: 21. září 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

no že se jezdi stárym yarisem u ktereho nejde otevřit u řidiče okno,takže v letě celkem horko.ale za tu cenu co byste chtěli.
vloženo: 28. srpna 2009
vložil: bart,

Pokud máte s autoškolou Jiří Janda osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Janda < <

Autoškola Jiří Janda - navigace