Autoškola Jakub Janíček - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jakub Janíček

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jakub Janíček < <

Dělal jsem autoškolu sk.A s panem Janíčkem.

Absolutní spokojenost, perfektní přistup, mohu jen doporučit.

vloženo: 27. ledna 2016

V autoškole Jakuba Janíčka nikdy nebyl žádný problém, přístup k žákům je špičkový, vždy jsme si vyšli vstříc, když jsme potřebovali naplánovat hodiny apod. Výborně mně připravil na závěrečné testy na auto i na motorku. Můžu všem vřele doporučit, když autoškolu, tak u Janíčka.
Mikulec Jakub.
vloženo: 24. června 2014
vložil: Jakub Mikulec,

Tuto autoškolu mohu všem jen a jen doporučit. Instruktoři jsou na pravém místě, velmi ochotní a přátelští. Na závěrečné zkoušky jsem byla kvalitně připravena. Jsem ráda, že jsem byla právě tady a pokud bych si měla znovu vybrat, neváhala bych a zvolila bych opět tu samou :). Takže maximální spokojenost :).
Eva H.
vloženo: 8. září 2011
vložil: Eva Hasmandová, emailová adresa nezveřejněna

S touto autoškolou maximální spokojenost. Lektoři jsou mladí, tudíž vědí, co potřebují (chtějí) mladí lidé a nejspíš ne jenom ti mladí.
Rychlost, ochota, kvalita, cena, vše paráda :-).

Doporučuji VŠEM!
vloženo: 11. července 2010
vložil: Marek Kapinus,

Kvalitní, rychlá a osobitá autoškola. Nic víc není potřeba dodávat
vloženo: 3. ledna 2010

Dost dobrá autzoškola dobří instruktoři kteří mají něco v sobě. Jinak velká spokojenost.
vloženo: 7. října 2009
vložil: Marcek,

Díky panu Janíčkovi jsem v únoru 2009 po dvanácti letech neřízení opět sedla do auta, absolvovala pár kondičních jízd a od té doby jezdím pořád a ráda. Ještě jednou děkuji i touto cestou za dodání sebedůvěry a zvládnutí řidičského umění.
Eva Šilerová

vloženo: 21. září 2009
vložil: Eva Šilerová,

Na testy jsem byl připraven výborně, líbil se mi přístup lektorů, i ceny, všem vřele doporučuji.
vloženo: 17. září 2009
vložil: Ondřej Silný,

Všichni instruktoři u pana Janíčk jsou opravdu velice příjemní a přátelští. Jízdy i teoreie byly zorganizovány velmi dobře, zdravotní průpravu asistoval člen záchranné služby. Na závěrečnou zkoušku jsem byl připraven na výbornou. Maximální spokojenost!
vloženo: 1. září 2009
vložil: Jakub Dvořák, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Jakub Janíček osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jakub Janíček < <

Autoškola Jakub Janíček - navigace