Autoškola Janko - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Janko

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Janko < <

Jankovou autoškolou jsem prošel v roce 2018 a od té doby jsem na ni často vzpomínal, bohužel ale ne v dobrém.
Také jsem diskutoval s několika dalšími &quot;žáky&quot; této autoškoly, z kterých málokdo byl spokojený, právě naopak.
Pan Janko je ze staré školy, zkušeností má spousty, jeho problém je ale hlavně charakter.
Myslím si, že není dobré se něco jako řízení auta učit ve stresu a pod tlakem instruktora který je silný cholerik, má tendence vybouchnout vzteky při naprosto běžných situacích a chybí mu empatie.
Objektivně můžu říct že mě tato autoškola naučila co jsem potřeboval, toho rozhodně ale šlo dosáhnout i bez hrubého přístupu, který mě, i jiné žáky při jízdách dovedl až k pláči.
Co se týče hodin teorie, vždycky mi přišlo, že Janko volil styl monologu, který působí jako by byl vyvinutý s cílem všechny žáky spolehlivě uspat.
Rozhodně tuto autoškolu nikomu nedoporučuji, myslím si že ať půjdete kamkoliv jinam, budete se za volantem cítit mnohem lépe.
Ještě bych měl dodat že v přístupu instruktora taky chyběla jakákoliv profesionalita, sexismus a homofobní narážky byly na denním pořádku, stejně jako jeho netrpělivost, bezohlednost a přehnané cholerické výbuchy vzteku.

vloženo: 23. července 2021
vložil: Daniel Pecka, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Janko osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Janko < <

Autoškola Janko - navigace