Autoškola Janoš - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Janoš

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Janoš < <

S autoškolou u pana Janoše jsem byla spokojená. Vždy jsme se domluvili na čas a přijel pro mě až do práce. Odpadlo mi dojíždění do města vzdáleného asi 20km. Jízdy jsem udělala napoprvé a testy na 100%.Žadné příplatky za jízdy navíc po mě nechtěl.
vloženo: 27. března 2023
vložil: Marcela,

vloženo: 9. prosince 2018

U pana Janose jsem mela jen jednu jizdu, jizda trvala 1,5hodiny. Po teto zkusenosti jsem ihned zrusila jakekoliv pokracovani. Pan Janos si potrpy na osahavani svych zakyn, neustale seslapava spojku na sve strane, narizuje jezdit pres krizovatky bez jakehokoliv zastaveni... Za hodinu a pul jizdy my nauctoval 1200Kc. Doslechla jsem se take, ze je domluveny s komisari v Jeseniku, tak aby to uchazece o ridicsky prukaz stalo daleko vice... Pokud vas i toto neodradilo, tak vam preju hodne stesti - budete ho potrebovat!!!!!
vloženo: 31. srpna 2013

vloženo: 2. července 2012

PS: A kdyby něco, tak v Jeseníku zkoušku uděláte vždycky !!??
vloženo: 14. ledna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

JESTLI CHCE NĚKDO UDĚLAT ZKOUŠKY VYBERTE SI PRAVĚ PANA JANOŠE.JE TO VYBORNY UČITEL,VŠE VAM PORADÍ A VYSVĚTLÍ.KDYBY BYLO NA MÉ VOLBĚ BERU URČITĚ PANA JANOŠE.JE TO VELMI KLIDNY ČLOVĚK A MA VELICE PĚKNÉ VYSTUPOVÁNÍ K ŽAKUM,TAK SE NEBOJTE A VOLEJTE AUTOŠKOLU JANOŠ.
vloženo: 9. února 2010
vložil: MARTINA,

Pokud máte s autoškolou Janoš osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Janoš < <

Autoškola Janoš - navigace