Autoškola Jaroslav Zavoral - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jaroslav Zavoral

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jaroslav Zavoral < <

pan Zavoral je moc milý, trpělivý, vše dobře vysvětlí, můžu jen doporučit. Zuzana Doležalová
vloženo: 11. dubna 2016
vložil: zuzana, emailová adresa nezveřejněna

zatím jsem moc spokojena
vloženo: 30. března 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Zavoral je úžasný a trpělivý člověk. V autoškole jsem byla spokojená a na každou hodinu výcviku jsem se těšila. Když jsem udělala nějakou chybu, zachoval klid a nikdy nekřičel. Mohu ho všem vřele doporučit a na autoškolu budu vzpomínat vždy s úsměvem :)
vloženo: 15. ledna 2013
vložil: Aneta Zíková, emailová adresa nezveřejněna

Byla jsem velmi spokojená s přístupem učitele pana Zavorala.Rovněž i moji dva synové.
Děkuji a doporučuji.
Z.JUNGOVA
vloženo: 10. listopadu 2011
vložil: ZLATA JUNGOVA,

myslím, že nejlepší autoškola v kralupech, podle referencí ostatních uživatelů.. Byla jsem velmi spokojena
vloženo: 30. července 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Zavoral je klidný, hodný a vlídný člověk. Na zkoušky mě připravil výborně (zvládl jsem je hned napoprvé). Nepřipravil mě však jen na zkoušky, ale i na budoucí život za volantem. Vždy se mi snažil vyjít vstříc a výcvik tak proběhl v naprosté pohodě. Můžu ho všem vřele doporučit.
vloženo: 16. června 2010
vložil: Vojtěch H., emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 16. června 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

V autoškole jsem byla velmi spokojená. Úžasná byla trpělivost pana Zavorala. Ať jsem udělala jakoukoliv hloupost on zachoval ledový klid.
vloženo: 14. února 2010
vložil: Katka,

Lektoři mají velkou trpělivost se začínajícími řidiči. Je to sice jejich práce, ale jako práci to rozhodně neberou, vědí, co je potřeba, aby si byl každý jistý sám sebou.
vloženo: 12. listopadu 2009

Pokud máte s autoškolou Jaroslav Zavoral osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jaroslav Zavoral < <

Autoškola Jaroslav Zavoral - navigace