Autoškola Jarov s.r.o. - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 2 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: Bureš ( ) Drzost pana Marciny je opravdu bezbřehá
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Jarov s.r.o., Praha- Žižkov

Nebudu zde popisovat jednání tohoto člověka, jen tady zanechám odkaz, kde se o něm dovíte více:
    ABC žáka autoškoly, klikněte si na odkaz Diskuze, dále pak Zkušenosti s výběrem autoškoly, no a pak už jen najít příspěvky s názvem Igor Marcina.
    Je pravda, že byl z mnoha pražských autoškol vyhozen, proč asi...o tom si udělejte obrázek sami, já se s panem Marcinou znám osobně a můžu zcela zodpovědně prohlásit, že je to neskutečně křivý a podlý člověk.

Vloženo 11. ledna 2015 (22:13) uživatelem Bureš ( ) z IP adresy 89.24.XXX.XX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]

• Od: Igor Marcina-bývalý učitel Opravdu dobrá autoškola

Pokud kvalitu autoškoly odvozujeme od počtu zahraničních zájezdů majitelky v jednom roce,nebo od počtu opravných zkoušek na jeden řidičák,jste u autoškoly Jarov správně.
    Podbízí se nízkou cenou,na své si přijdou na opravkách. Doplatíte na kondičních jízdách doplnění výuky a za opravné zkoušky. Firemní účetní a majitelka autoškoly v jedné osobě si to umí spočítat. Dobrá autoškola se chlubí stabilním kolektivem učitelů.Od Vlachové odešli čtyři instruktoři během dvou let. Raději dejte pozor,aby i Vám neřekla: „když se ti to nelíbí dej mě k soudu.“

Vloženo 25. srpna 2011 (13:18) uživatelem Igor Marcina-bývalý učitel z IP adresy 85.162.XXX.XXX
    Tento příspěvek vložila Autoškola Řehák, Praha 7 - Holešovice
    [zobrazit celé vlákno samostatně]
    • Od: M. Budařová ( ) RE: Opravdu dobrá autoškola
      Vážený pane Marcino, doufám, že nejste s pamětí na tom ještě tak moc špatně a vzpomenete si na rok 2006, kdy jste mě a ještě asi dalších 10 mých spolužáku z gymnazia "Slaďárna" učil jezdit, a taky si sáhněte do svědomí a vzpomeňte si, ze jsme všichni postupně od vás odešli pro vaše hulvátské a naprosto nepřijatelné jednání. vy jste tehdy byl černou skvrnou v této autoškole (tou černou skvrnou vás nenazývám proto, že jste Rom, ale pro váš způsob výuky). A vy dnes máte tolik drzosti psát něco takového? Měli vás vyrazit už tenkrát! Se divím, že si vás tam nechali ještě tak dlouho!

Vloženo 5. října 2012 (16:18) uživatelem M. Budařová ( ) z IP adresy 89.103.XXX.XXX
    • Od: Hana Vlachová ( ) RE: Opravdu dobrá autoškola
      Tento příspěvek psal učitel, se kterým jsem byla nucena se rozloučit pro špatné chování k žákům.
      Právě on tahal ze žáků neoprávněně peníze. Co se týká výsledků zkoušek máme cca 75% žáků, kteří prospěli na první pokus.

Vloženo 8. listopadu 2011 (16:19) uživatelem Hana Vlachová ( ) z IP adresy 195.39.XX.XX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jarov s.r.o., Praha- Žižkov - http://www.agveha.cz/

Nalezeno 2 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Jarov s.r.o. prosím klikněte zde.

Autoškola Jarov s.r.o. - navigace