Autoškola Jesenice - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jesenice

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jesenice < <

V této autoškole jsem byla spokojená, vše probíhalo bezproblémově. Jako učitele jsem měla přímo pana Forsta, který byl vždy milý, trpělivý a časově přizpůsobivý. Byl ochoten mi vysvětlit vše, co se týkalo testů i ve svém volném čase. Do této autoškoly chodilo i pár mých spolužáků, kteří také udělali zkoušku hned napoprvé a byli se vším spokojeni. Všem těm, kteří se chtějí naučit pořádně řídit v klidu a bez stresu, vřele doporučuji. Monika
vloženo: 3. června 2010
vložil: Monika, emailová adresa nezveřejněna

Jelikož jsem pracovně vytížen a plány se mi mění ze dne na den, byl učitel velmi ochotný měnit plány, tak aby jsme si vzájemně vyšly vstříc. Nikdy jsem se nesetka, že by mi učitel nadával za nějaké chyby, ale v klidu mi vš vysvětlil (což se nedá říct o jiných známích, kteří si dělaly autoškolu někde jinde). Tuto autoškolu mohu s čistým svědomím všem doporučit....
vloženo: 23. ledna 2010
vložil: Filip Kružel,

Pokud máte s autoškolou Jesenice osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jesenice < <

Autoškola Jesenice - navigace