Autoškola J&H - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly J&H

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola J&H < <

Přístup Pana Hrůzy se mi opravu líbil v mnoha ohledech. Na jízdách nebyl absolutně problém se domluvit, i kdyby jste chtěli jezdit o půlnoci :-). Teorie probíhaly také velmi individuálně, podle času jeho studentů, a když jste o nějakou tu hodnu přišli, nebyl to žádný problém.
Ke zkouškám jsem šla poměrně nervózní, ale s dobrým pocitem, že jsme se já i Pan Hrůza opravdu snažili, abych byla připravená na vše.
Do této autoškoly jsem chodila ráda a velmi mě bavil celkový přístup. Autoškola J&H Vás nepřipraví pouze ke zkouškám, ale také na vše, co vás na silnicích i mimo ně může potkat každý den.
vložil: Vojkůvková Lucie,

vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Hrůza měl skvělý přístup, skvěle se s ním domluvilo, byl přizpůsobivý a ochotný. Bral mě jako člověka, nikoliv jako svou práci.
Na zkoušky jsem byla připravená excelentně a nebylo potřeba se obávat, že bych je nezvládla. Kontroloval mě, zda-li už umím testy, projížděli jsme i ty nejzáhadnější uličky HK a před zkouškami mi věnoval klidně i půl dne. Nedovolil by si poslat na zkoušku někoho nepřipraveného.
Autoškolu doporučuji, kde jen mohu. Nejen, že je nejlevnější, má výborné vybavení, věnuje do žáků maximum a výuku jsem si i naplno užila.
vložil: Tereza Podolníková,

Pokud máte s autoškolou J&H osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola J&H < <

Autoškola J&H - navigace