Autoškola Jináček - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jináček

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jináček < <

Pan Jináček byl v průběhu jízd často hrubý a zvyšoval hlas, na jízdy často dorazil pozdě, nebo se vůbec nedostavil bez omluvy. Zkoušky jsem zvládla bez problémů, bohužel na tuto autoškolu budu mít do konce života špatné vzpomínky. Doporučuji spíše povahám, kterým nevadí hrubé zacházení a zvládají se soustředit, když na ně někdo řve. Podobné dojmy mají i moji přátelé.
vloženo: 3. června 2017

Pan Jináček jezdí a učí opravdu skvěle. Žádný řev a nadávky, všechno vždy v klidu vysvětlil a s humorem pomohl. Sice je to horší s četností jízd, protože pan Jináček jezdí sám a nemá učitele, ale i tak to bylo super. Žádný stres :)
vloženo: 27. května 2015
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna

K závěrečným zkouškám jsem byl připraven dost, na vše mě pan Jináček upozornil a jízdy byly legrací :)
vloženo: 9. ledna 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu jsem u pana Jináčka absolvovala, byla jsem spokojena s jízdami i teoretickou přípravou. Mohu doporučit.
vloženo: 2. srpna 2013

Pokud máte s autoškolou Jináček osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jináček < <

Autoškola Jináček - navigace