Školicí středisko J&K s.r.o. - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Školicí středisko J&K s.r.o.

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Školicí středisko J&K s.r.o. < <

Jedním slovem katastrofa - opravdu nedoporučuji. Pan Jajcaj by se měl jít léčit a né dělat učitele v autoškole, protože jeho neustále řvaní a ponižování se opravdu nedalo zvládat. Bylo navíc jasné, že je s magistrálem domluvený - u zkoušek (5x po sobě) jsem měla stejného komisaře. To není náhoda. Musím říct že je to naprosto neprofesionání přístup. Když jsem přešla do jiné autoškoly tak jsem to udělala zkoušky napoprvé a taky v Ostravě. Před tím mi nikdo ani neřekl co jsem udělala špatně. Nehledě na to, že hodiny byly zkracované a to o dost. Z 45 minut jsme jezdili možná tak 30. Opravdu nedoporučuji!!!!
vloženo: 13. srpna 2019

Celkový kurz byl prostě skvělý. Lektoři byli vstřícní, trpěliví a vše probírali do detailů. Jsem ráda, že jsem absolvovala kurz právě u této autoškoly a mohu ji jen a jen doporučit!
vloženo: 15. září 2015

Pokud máte s autoškolou Školicí středisko J&K s.r.o. osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Školicí středisko J&K s.r.o. < <

Školicí středisko J&K s.r.o. - navigace