Autoškola Jiří Jorda - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jiří Jorda

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Jorda < <

Osobně jsem absolvoval kurz v této autoškole, a vše bylo v pořádku. Jízdy přizpůsobili tak jak jsem potřeboval, výuka dobrá. Byl jsem spokojený
vloženo: 25. září 2015
vložil: Ladislav,

Nedoporučuji!Jak již bylo zmíněno víkendy se nejezdí,nezavezete ani nepřivezete se domů, přístup děsný, komandující a nevstřícný.Stresující jízdy a při předčasném ukončení Vás oškubou o nesmyslnou částku bez rozepsání úkonů.Prázdné třídy bez studentů!
vloženo: 5. května 2014

Nedivím se, že je to jedna z nejlevnějších autoškol. Bylo to příšerné. Nevstřícnost, nepochopení, jiné autoškoly jezdí i o víkendu, tady můžete jen do čtvrtku, nemžete se zavést k domu, děs
vloženo: 24. února 2014

pohoda ,klid,preciznost,dělal jsem CE , je to doma