Autoškola Josef Kadlec - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Josef Kadlec

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Josef Kadlec < <

Tato autoškola stojí za maximalně o psí exkrment v sáčku. Neprofesionální přístup, arogance ze strany paní Kadlecové, a pan Kadlec místo toho aby jste jezdily a učili se tak ho vozíte jako pasažéra v taxíku a vozíte ho na sekanou,kafe a vozíte jeho smradlavého psa v kufru a při jízdě místo toho aby se vám věnoval a hlídal vás tak čumí do telefonu a je mu jedno že jedete po městě klidně 65 km/h. A k tomu ještě jezdíte s autem u paní Kadlecové který svítí kontrolka závada motoru a píše Servis. A nakonec ten Vodňanskej komisař Žačka, víc arogantnějšího komisaře jsem neviděl, vyhazuje lidi jak se mu zlíbí i když neudělají nic špatného a Kadlecová místo toho aby se vás zastala tak ho ještě podporuje a mlčí. Tuto autoškolu by měli fakt zrušit a měla by přít na ně nějaká kontrola protože tato autoškola fakt není normální.
vloženo: 28. dubna 2023

Nejlepší cena,služby,ochota,přátelský přístup a zájem o to aby každý žák prošel na poprvé a pokud možno na výbornou.Kvalitní příprava na testy i jízdy a za velmi příznivou cenu.V některých skupinách Ř.p.je tato autoškola i o polovinu levnější,než nejmenované autoškoly v Písku a okolí.Z mé strany veliká spokojenost.
vloženo: 24. července 2017
vložil: Budín,

Pokud máte s autoškolou Josef Kadlec osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Josef Kadlec < <

Autoškola Josef Kadlec - navigace