Autoškola Kakos - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kakos

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kakos < <

Ještě dnes mám divoké sny o této autoškole,autoškolu jsem dělala asi tak před třemi roky,při prvním kurzu mi byl položen dotaz jestli jsem někdy jezdila po pravdě jsem řekla že ano,hned jsme vyjeli bez jakéhokoliv vysvětlení jak řídit.Učitel pálil jednu cigaretu za druhou po vystoupení z auta jsem si připadala jako po odchodu z toho nejhoršího lokálu na světě.Mé hodiny probíhaly ve stylu někam jedem a pak jsem třeba půl hodiny čekala než si učitel někde vypije kafíčko a popovidá s přáteli.Po 4 hodinách jízdy mi bylo oznámeno že jsem připravená na zkoušky a že mě tam přihlásí když jsem odmítla se slovy že neumím couvat a parkovat bylo mi řečeno že to nepotřebuji,že jestli chci že mi můžou při zkouškách pomoci trochu tak jsem byla klidná jen mi zapomněl dodat že ta pomoc stojí 3000kč....papíry jsem "udělala"ale dobrý pocit jsem z toho neměla.Nikomu tuto autoškolu nedoporučuji je to velký podvod a zrazení žáka.
vloženo: 10. února 2011

Před dvěma lety sem zde dělala skupinu B a A.
Přístup učitele byl velice neprofesionální.Automobil byl ve špatném techmickém stavu(řazení šlo násilím).Co se týče řízení motocyklu...komunikace s instruktorem hrozná(nebylo slovo slyšet).Stále jsem se musela ptát co říkal.Po první jízdě mi bylo hned sděleno že na závěrečné jízdy nemám.Znovu bych do této autoškoly nešla.
vloženo: 28. května 2010

Pokud máte s autoškolou Kakos osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kakos < <

Autoškola Kakos - navigace