Autoškola Kaláb - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kaláb

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kaláb < <

Hodnotím autoškolu J.Kaláb s odstupem času-mám řidičský průkaz 14 let, a není dne , abych nebyla velice vděčná panu Kalábovi za to, jak mne připravil na cesty. Nepíšu tady jen za sebe , ve stejné době dělala řidičák u pána Kalába i moje kamarádka , o chvíli později na moje vřelé doporučení i můj manžel a sestra ze švagrem .
Naprosto souhlasím s předešlou recenzi pána Čupery, jen bych se opakovala.Dodám jen par slov -pořád se pamatuji na zlatá slova pána Kalába ." Jezděte tak, aby jste měla požitek z jízdy, ne zážitek."V dnešním dopravním "blázinci" mi to pomáhá i teď, najednou přestanu spěchat i když pospíchám .Velmi užitečnou věc vidím po létech v tom, jak nás všech učil orientovat se hlavně v pruzích na silnici, jak nás "hnal" - rychle pryč s křižovatky, když si tam najedete, přemýšlet dopředu, předvídat co udělá řidič jedoucí kolem a rychle reagovat.. A humor jemu vlastní, když jsme potkali "neklidné" řidiče,co předjíždí autoškolu kdekoli a kdykoli - "Přesně takhle by jste NEMĚLA JEZDIT ".
Doteď se díky pánu Kalábovi stydím, když mám špinavé auto,poznávali jsme ho vždy na silnici podle precizně čistého auta dřív, než jsme viděli na ceduli "Autoškola" nebo na SPZ .:-D
A nakonec prozatímní výsledky - z pěti osob , které jsem uvedla nikdo za celou dobu nezpůsobil žádnou autonehodu, většina jezdí bez jediného špatného bodu.
Touto cestou bych panu Kalábovi chtěla za všechny moc poděkovat za jeho lidský přístup k žákům, za trpělivost a klid , který jsme prožívali nejen během absolvování kurzu, ale který jsme si odnesli i na další a další cesty.
Přejeme mu nejen do Nového roku 2013 hlavně pevné zdrávi a štěstí ve všem.
S uctou V.Balášová, Z.Baláš, V. Valachovičová, M.Šlegl, O.Šleglová.
vloženo: 1. ledna 2013
vložil: Vitalija, emailová adresa nezveřejněna

Pan Kaláb je velmi seriózní instruktor "starého ražení", který vzhledem k tomu, že vede malou firmu je schopen věnovat se každému uchazeči osobně, až s rodiným přístupem. Je až stoicky klidný, nic ho nerozhází a bere vzniklé situace s humorem. Je schopný s vámi během jízdy až do zblbnutí probírat značky a přednosti. Nedá Vašim mozkovým závitům ani na chvíli klid a naučí Vás orientovat se v dopravním chaosu. A na rozdíl od jiných autoškol věnuje většinu času jízdě v hustém městském provozu. Což je podle mě obrovský přínos.
vloženo: 14. května 2012
vložil: Jan Čupera, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Kaláb osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kaláb < <

Autoškola Kaláb - navigace